Wallabies tiek aicinātas Bwin vēlēties augstu priekšā stingriem Eiropas ceļojumiem

The Wallabies ir mudināts, lai treneris Michael Cheika lieliski sapņo par to, ka viņiem ir jācīnās par izaicinošu grand slam kvestu, lai izbeigtu šausmu gadu augstu.

Bet izmērītais mentors pietrūka pilnīgi piekrītot piecu astoto Bernard Foley treknrakstā, ka Wallabies var uzvarēt savu pirmo grand slam kopš 1984.gada.

Foley uzaicināja pēc pagājušās nedēļas grūtiem zaudējumiem Bwin trešajā Bledisloe Cup gada pārbaudījumā , kas nosūta Cheika vīriešus uz tīrīšanas līdzekli no All Black Blacks 2016. gada rokām un viņu septīto zaudējumu sarežģītā gada laikā. Edijs Džonss lido līgas trenerā, lai ieviestu “brutālu” Anglijas aizsardzību. Lasīt vairāk

Bet veiksmīgs Eiropas ceļojums varētu būt tāls ceļš, lai uzvarētu Austrālijas sabiedrību, kas kļūst arvien izsalkusi ar iegremdēšanas rezultātiem no valsts komandas.

Un kļūstot par pirmo komandu, kopš Alan Jonesa trenēja Wallabies, lai pabeigtu grand slam – ar uzvarām Velsā, Īrijā, Skotijā un Anglijā uz sam

“Ir ļoti svarīgi, lai spēlētāji varētu sapņot un Bwin sasniegt lielākus attēlus,” teica Cheika par Foley pārliecinošo prognozi.

“Es patiešām ticu, ka tas ir svarīgi.Ja jums nav šo sapņu iekšpusē, tad ko jūs to darāt? ”

Bet pozitīvā perspektīva tika veikta ar skarbu realitātes pārbaudi – vienu, kas ir uzsvērts Anglijas statusā kā pasaule No2 , Īrijas labi pīlādainā apģērbs un Valstu un Skotijas komandas, kas ir pelnījušas pretenciozu atriebību par Pasaules kausa kampaņām, ko žēlojuši Wallabies.

“Realitāte ir tāda sērijā kā šis un tāds ceļojums kā tas, tad tas ir tikai Bwin nākamā diena, kas tiek skaitīta, “sacīja Cheika.

” Tas ir fona un tas būs tikai piepildījums, kad mēs katru dienu ir lieliski.

“Daudz mūsu spēlētāji, kuri pirms tam nav apceļojuši ziemeļu puslodē, katru dienu iemācīsies par to, kas tas ir šeit, kad mēs nokļūt katru dienu, sagatavojamies, mācāmies, augsim kā komanda, kas ir tas, ko mēs šajā gadā esam paveikuši, saskaroties ar grūtībām un panākumiem.

“Vienkārši paņemiet dienu pa vienam.Ja jūs izskatāties Bwin pārāk tālu uz priekšu, jūs saņemsiet dedzināšanu.

“Dariet to, kas mums šodien jādara, iegūstiet kaut ko no tā un ejam no turienes.”

more Bwin infos: Bwin ofertas actuales de las casas de apuestas

Rate this post