Vukadinovičs bija gandarīts, ka atdevis brāļa iepriekšējās sakāves

Mladá Boleslav un Zlín spēle bija ne tikai cīņa starp komandām no tabulas pirmajiem pakāpieniem, bet arī cīņa starp brāļiem. Noslēgumā laimīgāks bija Vukadins Vukadinovičs no Zlīnas, kurš spēlēja atšķirībā no Miljana un arī sekmēja viesu pārsteidzošo uzvaru 2: 1. Read more info

Viņš mani ir pārspējis divreiz un vienmēr man teica, ka trešajam labumam, un es priecājos, ka es to atdevu un mēs uzvarējām, “ Vukadinovičs priecājās par interviju žurnālistiem.

“Es zināju, ka mūsu ģimene un draugi mūs vēro mājās. Ziņojums bija viņiem. Es gribēju viņus pārsteigt. Kas uz tā bija rakstīts, bet es to glabāju sev.Tāpēc es to uzrakstīju serbu valodā, “viņš piebilda.

Tādējādi Zlīns uzvarēja trešdienas pārspēlē MOL kausa izcīņā pār Sparta. un tagad Mladá Boleslav. Bet šodien mums ļoti paveicās. Īpaši pirmajā puslaikā mēs izturējām daudz iespēju, kādas bija Boleslavam. Ja viņa pievienoja otro vai pat trešo vārtu guvumu, mēs pārņēmām neveiksmi. Otrajā puslaikā izdevās sodīt mājiniekus. Esmu priecīgs, ka, pateicoties šiem trim Bet 365 punktiem, mēs atkal esam pārcēlušies uz galda galvu, “sacīja Vukadinovičs.

Mlada Boleslav stadionā sēž Vukadinovic.Viņš jau ir guvis vārtus pret Hradec Kralove, kurš vairākas savas mājas spēles aizvadīja sava stadiona rekonstrukcijā. “Tas bija ļoti līdzīgs mērķis un pat tāds pats mērķis. > pasmaidīja Zlīnas spēlētājs.

Zlīns uzvarēja mačā galvenokārt tā produktivitātes dēļ. Otrajā puslaikā viņa spēlētāji raidīja divus metienus pa Mlada Boleslava vārtiem un abi beidzās ar vārtu guvumu. “Es pat nezināju, ka tas ir tāds. Esmu priecīgs, ka tas izrādījās, tāpēc mums izdevās uzvarēt. Iespēju nemainījām un mačs noslēdzās neizšķirti 1: 1.Ja mēs paliksim produktīvi tāpat kā šodien un pārējā sezonā, es ticu, ka mēs tomēr gūsim dažus punktus, “ secināja serbu pussargs. more: apostarlive.com