Vilfrīds Zaha aizzīmogo Crystal Palace uzvaru un māca Fulham skarbo nodarbību

Vairākums šajā arēnā bija saviļņots par ilgi gaidītās Premjerlīgas atgriešanās perspektīvu, skaudro un dzīvespriecīgo pirmsspēles atmosfēru, kas izraisīja četru gadu vilšanos, pavadot ārpusi, apskatot. Tomēr, kur Fulham parādīja dažus no tām īpašībām, kas viņiem bija palīdzējušas attīstīties otrajā līmenī, tas beidzās ar kaut ko vairāk līdzīgu modināšanas zvanam: izglītību par to, cik neatlaidīgs var būt šis dalījums.

Rojs Hodžsons, kurš bija ieņēmis Fulhamu līdz Uefa kausa izcīņas finālam piedāvāja Slavisam Jokanovičam apsveikt finālsvilpi, jo mājinieki sagrāva sakāvi. Viņi varēja paust nožēlu par soda nepiešķiršanu pēc tam, kad Mamadou Sakho devās zemē uz stundas atzīmi un, šķiet, paņēma Andrē Širrlu. Viņi varētu nolādēt Wayne Hennessey, kas bieži ir ļoti ļaundabīga, par gudru ietaupījumu uzpūšanos.Bet viņi arī atzītu, ka pils, izlaižot agru vētru un pēc tam izvēloties pretiniekus, tiklīdz temps pazeminājās, beidzās ērti. Neviens no viņu vasaras ierakstiem nebija sācies. Pazīstamība viņiem darīja labu.

Fulham vēl nav šajā posmā, un viņu devīgais pārskaitījuma izdevums – Šahids Hans bija šeit stendos, lai liecinātu par viņa nopirktajiem 100 miljoniem sterliņu mārciņu – noteikti iegūs atlīdzību. Viņu sākumsastāvā bija seši debitanti, un tikai trīs spēlētāji, kuri iepriekš bija spēlējuši Premjerlīgā.Kamēr viņi sašūpoja šo drudžaino atvērumu, kad Žans Mihaels Seri izteica savu zīmi, traucējumi personāla darbībā nešķita tik liela problēma.

Bet, tiklīdz pils piespieda viņu ceļu uz priekšu, realitāte sāka līt . “Mēs parādījām dažas pozitīvas lietas, taču ir jāpilnveido arī daudzas lietas,” sacīja Jokanovičs. “Mēs bijām cīnījušies pret lielāku jaudu, lielāku ātrumu un kvalitāti.”

Varētu būt savādāk, ja Maiks Deans sodīja Sakho par niršanu Širrlē, bet tiesneša ekstravagantais noliegums drīzāk rezumēja Fulhama pēcpusdienu: dramatisks bet nepiepildās. Vilfrīdam Zaha mirkli vēlāk vajadzēja dubultot pils pārsvaru, taču tam nebija nozīmes. Kad izcilais Ārons Van-Bisaka 10 minūtes pēc laika apturēja Aleksandara Mitroviča izaicinājumu, lai izjauktu laukumu un atbrīvotu Kotdivuāru, Pils bija viņu iespēja.Zaha pieskārās, lai izveidotu lēnāku leņķi, kad Fabri izcēlās bloķēt, pēc tam paslidināja savas komandas otro zem vārtsarga un ielidoja.

Pils bija nepieciešama līdz oktobra vidum, lai reģistrētu pat vārtus, nemaz nerunājot par to. punktu pagājušajā sezonā, bet šī bija komanda, kas uzturēja impulsu.Ceturtā uzvara pēc kārtas abās vasaras pusēs bija pazīstama, jo viņu kolektīvs bija aizrāvies ar tempu un jaudu, kā arī Wan-Bissaka, Anglijas nepilngadīgajiem līdz 20 gadu vecumam, kuri ilgu laiku veiksmīgi mazināja Raiena Sesengona draudus. no labās puses.

Tomēr Zaha saglabāšana šovasar bija pils labākais bizness. “Daudzām komandām ir spēlētājs, kurš ir talismans un no kā viņi ir atkarīgi,” sacīja Hodžsons. “Nez, vai Pep Guardiola, Mauricio Pochettino un José Mourinho ir jāuzdod tas pats jautājums par viņu Kanes, De Bruynes un Hazards. Mums ir paveicies, ja mums ir tāds spēles mainītājs, kāds viņiem ir. ”

Viņu atklāšanas mērķis tika izrauts no Fulham īpašuma un spiediena.Pat ar sešiem debitantiem savā sastāvā un septīto Mitrovicu pēc pastāvīgas pārcelšanās no Ņūkāslas, saimnieki bija nesuši draudus. Serbs divreiz noliegtu Hennessi. Daži no Fulhama uzmundrinošajiem uzbrūkošajiem spēkiem bija izcili, it īpaši, kad Sesenons izspieda vietu no Wan-Bissaka vai kad Toms Kērnijs atbrīvoja skrējējus aiz Patrika van Aanholta pretējā sāna. , Pils notika stingri. Sakho un Džeimss Tomkins tagad ir spēlējuši līdzās 13 reizes, un viņiem vēl nav jāiztur sakāve. Vilšanās sāka pieaugt, kad četru minūšu laikā pēc pārtraukuma pils pacietīgi cēla no aizmugures un Fulhams nespēja sajust draudus.Van Aanholts piespēlēja Jeffrey Schlupp, kurš pēc pirmā pieskāriena izspieda kosmosa pagalmu no Calum Chambers un ar šauru leņķi uzvirzīja Fabri uz priekšu un tuvu tam.

Fulham uzlabojas, jo viņu jaunie darbinieki gēla. Diviem viņu sastāvam šeit bija savrups treniņš ar jauniem komandas biedriem. “Skatieties, es joprojām esmu pārliecināts,” piebilda Jokanovičs. “Es ticu, ka spēlēsim labāk nekā šodien spēlējām. Mēs smagi strādāsim un adaptēsimies gaidāmajām spēlēm. Mums jābūt optimistiem un jāuzticas sev. ”Viņi no tā var mācīties.

Rate this post