Varbūt mēs to izjauksim Florencē, ticiet Hovorka izlases “dzelzs vīram”

Kaut arī daudzi komandas biedri gūst traumas, stopētājs Deivids Hovorka ir arī pateicoties pilates fit vingrinājumu metodei un kopā ar vārtsargu Martinu Dubravku ir nospēlējis visvairāk minūtes no visiem Liberec futbolistiem sezonā. Viņš papildinās Fiorentina Eiropas līgas ceturtdienas dueli, kurā viņš, neskatoties uz lielā autsaidera lomu, vēlas pārtraukt sliktu rezultātu sēriju ar Slovan un palielināt grupas izredzes.

“Mums līgā neveicas labi un tiek gūti punkti. Noskaņojums nav optimāls. Bet mēs varam sākt pret” Fiorentina “,” viņš sacīja žurnālistiem Hovorka, kura komanda uzvarēja tikai vienā no pēdējiem pieciem mačiem. / p>

“Es jau katrā mačā ceru, kad tas notiks un kad mēs to salauzīsim.Pret Bohēmiju divdesmitajā sekundē mēs iegūstam mērķi, kuru reti piedzīvojam. Katrai sērijai kādreiz ir jābeidzas. Un, ja tas notiktu tikai pret Fiorentina, tas būtu smieklīgāk, “ sacīja Hovorka. trīs mači grupas pēdējā vietā. “Mums nav ko zaudēt. Kad mēs spēlējām ar viņiem mājās, viņi parādīja mums savu spēku, bet atkal mēs uzzinājām, ka viņi ir vienkārši cilvēki un mēs varam spēlēt sabalansētu spēli ar viņiem. Mūs sagaida pievilcīgs mačs, mēs varam to izbaudīt un pārsteigt, “sacīja Hovorka.Viņš sezonā ir spēlējis 18 konkurences duelēs un izlaidis tikai mājas kausa spēli Pisekā un līgas spēli ar Brno. “Viņš līdz šim saglabā savu veselību, tāpēc es priecājos, ka varu spēlēt visos mačos. Vēl jo vairāk tāpēc, ka priekšā ir Fiorentina. Jūs katru dienu nespēlēsit pret šo pretinieku,” viņš teica.

Joprojām viņam pietrūks kolēģu no trases pāra kapteiņa Lukáš Pokorný, kurš pēc savainojuma nevar startēt. Bojā gājuši arī citi spēlētāji. “Tas ir nepatīkami, kad ievainots ir jūsu kapteinis un komandas vadītājs. Mēs esam pieraduši pie sevis un mums nav jāprasa viens otram. Bet mums ir pietiekami daudz aizstājēju, lai viņu pārstāvētu.Mūsu pienākums ir parādīt, ka mēs varam uzvarēt arī tādu komandu kā Fiorentina, “sacīja Hovorka.

Prasīgā programma viņam palīdz arī pārvaldīt Pilates vingrinājumu metodi, kas apvieno klasisko rehabilitāciju ar “Es cenšos iet uz atjaunošanos, stiepšanos, masāžu. Īsāk sakot, visas iespējamās procedūras, lai būtu gatavas mačam. Man Prāgā ir individuāli pilates. Ķermenis ir aizņemts, un man tas ir jāatdod viņam citādā veidā, “sacīja Hovorka.

Pilates strādā vairākas sezonas.” Es to daru apmēram četrus piecus gadus, viņš mani atveda darīt manu tēvu. Viņš teica, ja es vēlētos spēlēt un darīt to visu, man kaut kas būtu jāziedo. Es priecājos, ka viņš man tajā palīdzēja.Pateicoties viņam, es varu spēlēt spēles, piemēram, pret Fiorentina un citiem lieliem konkurentiem, “piebilda Hovorka.

Rate this post