Unibet izskatās kā labais cilvēks, kurš vada Celtic atmodu

O’Neila stāstījums nebija vienkāršs, bet tas bija tik nozīmīgs kā tagad. Brendan Rodgers ir pareizi saukts par ķeltu valsts apvērsumu, bet par teorijām, projektiem un sapņainu ideoloģiju runā 43 gadus vecais galvenais uzdevums. Tas ir, lai atbalstītu Celtic vietējo pārākumu un atgrieztu tos Čempionu līgas konkurentu pozīcijā. Rodžers pats, negodīgi castigated pagātnē tādā veidā, kas no ārzemēm nebūtu apstiprinājusi noteiktu spēles stilu, ir pietiekami Unibet pragmatisks, lai uzzinātu rezultātu vērtību.Keltika ieceļ Brendan Rodgers par vadītāju pārņemt no Ronny Deila Lasīt vairāk

Skotija ir futbola kopiena, kurai ir iedibināts viedoklis.Tādējādi pēkšņi tiek novēroti polāro uzskatu veidi: Rodžers ir tikšanās, kas ir vērts savvaļas svinībās, vai ka viņa trenera pilnvaras ir pilnībā maksājamas vienam cilvēkam Luisam Suarežam. Rodžera uztveri ir izpostījusi bagātīgā slavināšana, ko viņam piešķir Merseyside, Jürgen Klopp.

Patiesība, kā vienmēr, atrodas vidū. Tomēr Rodžersam ir daudz pozitīvs elements, kas pieņem Ķeltu atvieglošanu, nekā sākotnēji jāklasificē kā negatīvu. Celtic fans uzskata Rodgers par iemeslu lielam optimismam; varbūt, pierādītu talantu dēļ, bet kā apstiprinājums, ka viņu klubs ir notverti tik nesen nozīmīgu. Dermots Desmonds piedāvāja šo darbu vienam cilvēkam un saņēma atbildi, ko viņš gribēja, kas ne vienmēr ir bijis.Celtic bija Rodgers viņu skatus vairākus mēnešus.

Lai Skotijas klubs piesaukt kādu, kurš bija ne tikai ievērojams pietiekami, lai nodotu Liverpūles darbu, pirmkārt, bet tikai gada statusa vadītājs no LMA tikai Jāatzīmē divi gadi. Celtic neatspoguļo visu spēli, kurai ir tik daudz atkārtotu problēmu, bet Rodžers ir devis Unibet šāvienu rokās uz Skotijas premjerlīgumu, ņemot vērā šo ainu, kas ir izdevīga, ar mazāk nekā trešo daļu no pamatalgas, kuru viņš pēdējo reizi maksā .

Šajā istabā esošais zilonis attiecas uz Celtic dēļa un ventilatoriem. Neviena grupa neuzskata, ka Rangers atgriezīsies augšējā lidojumā no nākamā sezonas, jo šeit ir būtiska nozīme, taču secinājums ir skaidrs.Ar Rangers, kas nosūtītas Skotijas spēles zemākajos reģionos, Ronny Deila pārņēma Neilu Lennonu par nelielu atalgojumu, ko Rodgers saņems.

Aizdomas, kā tas bija tagad, bija tas, ka Celtic cieta finansiālo ietekmi – caur nav savas vainas – no viņu vecā ienaidnieka nāves varētu rezonēt laikā, kad treading ūdens. Bet tagad Rangers ir atpakaļ. Un pēkšņi Celtic ir piedāvājis drausmīgu nodomu paziņojumu. Abi jautājumi nevar būt gadījuma rakstura. Līdzīgi, lai gan viss, kas Rangers “uz lauka izturību nākamajā sezonā vēl ir precizēts, Rodžers novērtēs kaislības un konkurētspējas elementu, kas tādēļ trūkst no līgas kopš 2012. gada. Rodgersa fons nozīmē, ka viņš neizbēgami saprot kluba struktūru, kas ir svarīgi.

Pastāv atšķirīgas vadības problēmas.Jebkurā vecā uzņēmuma nometnē otrā vieta ir neatbilstoša. Mājas vērš pret samērā pienācīgiem vietējiem izaicinājumiem, izraisa ņirgāšanos.

Par visu, ko Liverpūle ir milzīgs uzņēmums, spiediens uz slavu, ar kuru sastopas Rodžers, paliek nenozīmīga salīdzinājumā ar viņa jauno lomu. Tas var būt Unibet parādā visam, lai uztvertu ticamu opozīcijas trūkumu, taču tas ir reāls. Uzticība uzvarēt un ar stilu veido pieeju, vēsturiski kaitējot jaunajiem spēlētājiem. Rodžera fons liek domāt, ka viņš izskatās, ka šis aplis ir kvadrāts.

Rodžers pārmanto talantīgu komandu, bet uzpampis. Nākamās sezonas Čempionu līgas kvalifikācijas iegūšanas fāze ar viņa rīcībā esošajiem darbiniekiem ir augsta.Divi faktori ir būtiski, lai arī: Rodgers neizbēgami saņems finansējumu, lai pārveidotu šo grupu, un atbalsta aizplūšana aiz viņa ierašanās novedīs pie sākotnējiem trūkumiem.

Rodgers tiks iepazīstināts ar jauniešu sistēmu, kas pārsniedz viss pārējais Skotijā, kā arī vajadzētu, bet ir izcils spēlētāju producēšanā citos klubos. Viņš ir labi kvalificēts, lai mainītu akadēmijas dinamiku.

Pirmkārt, uzmanība tiks pievērsta pamatiem. Ja viĦš sauc par O’Neill par padomu, gandrīz 20 gadus pirms diskusijas pamatprincipi tiktu atkārtoti. Celtic faniem vajadzētu uzmundrināt savu jauno vadītāju, un viņam jādod savstarpēja sajūta.

Rate this post