Unibet ir pieaudzis no mirušajiem, lai nonāktu pie Wembley

Tas ir mierīgs pirms vētras, un Peter Beadle ir kontemplatīvs noskaņojums, jo viņš stāv pie malas malas un dzērienus to visu iekšā. “Jūs apskatīt un redzēt, kur mūsu faniem būs, un viņi gandrīz aizpildot vienu ceturtdaļu no zemes, “teica Hereford futbola kluba vadītājs un, lai gan Beadle apgalvo, ka dod priekšroku vecajiem dvīņu torņiem līdz arkai, viņam ir jauka līnija par to, ka viens no viņa spēlētājiem nevar noslaucīt miegu no viņa sejas kad komandas autobuss ieradās Wembley.

Hereford ir šeit, un viņi to nav īsti ticējuši.Atmodinoties un Unibet atdzīvojoties pēc lepnuma vēstures, kad 2014. gada beigās Herford Savienība nonāca dusmīgā un bīstamā veidā, kad viņus likvidēja, viņus priecēs 20 000 atbalstītāji, kad viņi saskarsies ar Morpeth Town, kurš pirmajā nodaļā ir ceturtais no Ziemeļu futbola līgas, svētdienas FA vāzu finālā.

Viņi ir palielinājušies no finanšu aizmiršanas pelniem ar jaunu nosaukumu un jaunu identitāti. Pēc visa satricinājuma, pagājušajā vasarā tika sākts jauns sākums.The Hereford United atbalstītāju klubs nolēma uzsākt jaunu klubu un, atbalstot četrus vietējos labdarotājus, viņi reģistrējās Midlands Football League, Anglijas spēles devītajā pakāpē, un viņu pirmā sezona kā Unibet fēniksu klubs ir bijusi ievērojams stāsts par panākumiem un izpirkšanu.

Beadle tika lūgts atgriezties pēc tam, kad viņš bija atstājis īsu uzrunu vadītāja pareizrakstību 2013. -141. gada sezonā, un lai gan viņam bija jānokļūst no komandas kopā ar nulli, Izmantojot deviņas pirms sezonas draudzības, lai novērtētu jaunos spēlētājus, Hereford ir ieguvis līgas ar 108 punktiem, nopelnot paaugstinājumu dienvidu līgas divīzijai, kas ir viens no dienvidiem un rietumiem. Ar Herefordšīras apgabala kausu un Midlendas futbola līgas čempionu, kas jau ir Unibet mašīnā, četrkāršs ir ieslēgts.Facebook Twitter Pinterest Hereford FC vadītājs Peter Beadle, kapteinis Joel Edwards, pa labi, un Pablo Haysham rada ar FA Vase pie Wembley Stadium. Fotogrāfs: Tony Marshall / FA ar Getty Images

Neviens no Hereford klubs nekad nav bijis spēlē Wembley. Tas nozīmē daudz, un fani nāk no tālu un platu, lai redzētu savu komandu. Viens atbalstītājs devās no Honkongas un Herfordas kapteiņa Džeels Edvardss tēvs ir pārlidojis no Austrālijas. Edwards saka: “Tas ir mazliet sirreāls ar visu pieaugumu, bet tagad mēs esam realitāte.”

“Viņiem ir jāpārvar tas,” Beadle saka, bet viņš zina, ka tas nebūs viegli. Aizmirstiet Wembley, realitāte bija naudas problēmas, ienīda īpašnieki, ventilatora boikoti un Unibet nesamaksātie rēķini un algas ne tik sen.Tas nonāca neizbēgamajā secinājumā, kad Andrew Lonsdale, kurš bija kļuvis par vispilnīgāko valsts amatpersonu, nespēja sagatavot £ 1 miljonu pierādījumu par finansējumu, kas vajadzīgs likvidācijas novēršanai, viņa sūdzības par to, ka viņš bija aizturēts ceļā uz tiesu, lai nokļūtu nedzirdībā ausis.

“Ja jūs nesaņemat samaksu, ko jūs darāt?” saka Edvards, Hereford, dzimis un audzis. “Bija cilvēki, kam bija pienākumi. Lai viņiem nebūtu jāmaksā, tas bija šokējoši. Ar ģimeni tas ir grūti. PFA solis mazliet, un Steve Niblett, fotogrāfs šeit, palīdzēja izsolē stuff mazliet labdarības. Tas bija dribs un dzīslas, lai ko mēs varētu saņemt. Mana ģimene un draugi ir visi fani, un viņi ienīda to. ”

Apmeklējumi Edgaras ielā bija iekrituši zemos simtos, un zeme bija stāvoklī, kad tā bija sabojāta. Daži spēlētāji gulēja gājēju gultās stadionā.Tomēr Hereford ir bijusi septītā augstākais apmeklējums ārpus līgas futbola šajā sezonā, un justies labs faktors ir atpakaļ.

 

“Viena no lietām, kuras mēs esam pamanījuši šogad, ir tas, cik daudz jauniešu ir mūs atbalstījuši,” saka Beadle. . “Klubs ir pielikis lielas pūles, lai piesaistītu jaunus atbalstītājus, mums ir bijuši spēlētāji, kuri dodas uz skolu, lai jaunie atbalstītāji šobrīd ir iesaistījušies spēlēs, un esmu pārliecināts, ka daudzi no viņiem ir teikuši saviem vecākiem:” Es tiešām gribi iet “.”

Pastāv apņemšanās nekad nelietot katastrofu. Atjaunota būtiska kopienas izpratne. Beadle ir nepilna laika darba vadītājs un pilna laika vecāks, rūpējas par viņa diviem bērniem, kamēr viņa sieva dodas strādāt, un spēlētājiem ir dienas darbi.Edvards bija pilna laika profesionālis; Tagad komandā ir jumtiņi, skolotāji un pat barista. “Zēns, kurš strādā kafejnīcā, saka, ka veikalā tagad ir daudz vairāk ienākumu, jo viņš šeit atrodas Herefordā,” apgalvo Edvards, 24 gadi.

Hereford nav zaudējusi visas saiknes ar vēsturi. Ronnie Radford, kura 1972. gadā FA kausa izcīņā nonāca Newcastle United 30-vietīgas raķetes, bet Hērforda atbalstītāji tiks izturēti pret viņu talonistu, balvu vērts, ko sauc par Hawkesbury Ronaldo, tiek novietots ap piķi 30 minūtes pirms kick-off.

“Ja viņš samaksāja £ par katru mārciņu, viņš nosver, tas būtu dārgi, jo viņš ir liels zēns,” saka Beadle. “Viņš ir patiess zvērs. Acīmredzot vecais liellopu tirgus bija ārpus zemes. Tam vajadzētu būt un būs milzīga svinēšana.Un lielais ķirsis uz kūkas būs, ja mēs uzņemsim trofeju beigās. “

Rate this post