Triumfa de la Arc de Triomphe nebūs atgriezies Longchampā pēc 2017. gada

Triumfa de la Arc de Triomphe netiks atgriezta savā dabiskajā mājā Longchamp 2017. gada sezonā pēc tam, kad kļūs skaidrs, ka kursa pārveidošana nav iespējama.

Eiropas premjerministrs Vidējā distances sacīkstes nākamajā mēnesī tiks vadītas Chantilly nākamajā mēnesī ar celtniekiem, Bouygues, atjaunošanas programmas vidū, taču tika pieņemts, ka viss būs gatavs nākamgad atgriezties Parīzes norises vietā. Makahiki piesaista Prix de l’Arc De Triomphe izredzes ar Prix Neil vinnēt Lasīt vairāk

Tomēr Racing Post otrdien paziņoja, ka Francijas Galopas administratīvā padome jau šonedēļ atzina, ka, lai gan jaunās attīstības atslēgas nodotu divas nedēļas pirms Arc brīvdienu laikā, tas bija pārāk tuvu, lai būtu reālistisks piedāvājums.Tika uzskatīts, ka ar 60 000 skatītājiem, kas plāno apmeklēt jauno neapsvērsto vietu, bija pārāk liels risks to izdarīt.

Šogad Arc tiksies oktobrī 2. oktobrī Chantilly, kur jauda tiks samazināta par aptuveni trešdaļa līdz 40 000.Netiks pieņemts lēmums par 2017. gada atjaunošanas vietu, jo to apstiprinās Francijas Galopas administratīvā padome tikai pēc šī gada darba, taču tas būtu liels pārsteigums, ja Chantilly netiktu dots gaidāmais.

< p> Harzand jau sen ir bijis viens no favorītiem nākamā mēneša Arc spēlētājam, līdz viņš pēdējo nedēļas nogalē ir nonācis Irākas čempionu stacijās Leopardstownā.

Pat Smulens, viņa džokijs, ziņo, ka viņa Epsom Derbijas uzvarētājs

Viņš teica sacīkstēs: “Es teicu, ka esmu pārliecināts par to, Man jāsaka, ka tas bija mazliet atvieglojums, jo bija attaisnojums par to, kāpēc viņš skrēja tik slikti, bet teica, ka viņš to nedarīja tik slikti un to netika uzveikts tik tālu – tas bija tikai diemžēl.

“Cerams, ka viņš atkal atdzīvinās Arcu un nav šaubu, ka tad, kad viņš atgriezīsies pusotras jūdzes ll redzēt labāku zirgu vēlreiz.Es vispār neesmu viņam uzticējis.Tas bija ārkārtīgi labs sacensības, iespējams, viena no labākajām sacīkstēm, ko es jebkad esmu pavadījis, mēs turpinājām paātrināt visu ceļu, mēs turpinām paātrināt visu.

“Ar neveiksmi arī tur bija daži pozitīvi, lai no tā ņemtu, bet mēs to sakām, ka aiz mums, virzīties uz priekšu, un es joprojām domāju, ka viņš ir zirgs, kurš varētu vadīt milzīgu sacīkstes lokā.

“Viņš ir diezgan sāpīgs un viņš” lai ātri atgrieztos savā apmācības režīmā, bet, kad es redzēju, cik liels viņš bija pēc Epsom, es nedomāju, ka viņš darbosies Īru Derbijā, lai viņam būtu lieliska konstitūcija un dziedinošās pilnvaras. “

Vietējā frontā visas jomas tiks vērstas uz Yarmouth trešdien, kad So Mi Dar atgriezīsies darbībā pēc 126 dienu prombūtnes.

Lady Lloyd-Webber aizraujošā Dubawi meita ir uzvarējusi visi trīs viņas sākas un bija viens no favorītiem par ozolu, līdz viņa tika izslēgta ar savainojumu.

Arābu karaliene ieguva slavu, kad viņa apdullināja sacīkšu pasauli, sitienot Zelta ragu Juddm pagājušajā gadā pie York.Deivids Elsvorta talantīgais ķērpis četru nākamo izbraucienu laikā nav uzvarējis, bet, ja viņa var atgriezties pie viņas pagājušā sezonas formas, tas būs interesants kāršu atklāšana Norfolka gaitā.

Nejaušības dēļ Frankie Dettori uz klāja bija Zelta rags Memorable diena Knavesmire un viņš būs So Mi Dar trešdien. Yarmouth bija jānokārto pārbaude stundu pirms pirmās sacensības otrdien pēc tam, kad plāksteris nepatiesas zemes tika atklāts ap taisni augšpusē, netālu no četriem gadiem, furlong marķieris.Pēc tam, kad vairāki žokeji un treneri, ieskaitot Ryan Moore, Jamie Spencer un David Simcock kopā ar ierēdņiem, paskatījās uz taku, tika pieņemts lēmums atļaut sacīkšu norisi tikai ar sešām sacīkstēm, salīdzinot ar reklamētajiem septiņiem.

Vadošais nacionālais medības treneris Toms Džordžs paziņoja, ka šajā sezonā Adrians Heskins būs viņa pirmais žokejs.”Slad” balstītais apstrādātājs paziņoja par jaunumiem savā tīmekļa vietnē: “Adrian ir braukuši gandrīz 200 uzvarētāju Apvienotajā Karalistē un Īrijā, ieskaitot šogad Albert Bartlett par Margaret Mullins, un agrāk festivāls Cross Country Chase un Whitbread Gold Cup bijušajam darba devējam Michael Hourigan.

“Šī 24 gadu garumā šis talantīgais braucējs ir ieguvis pieredzi viņa siksna, ambīcijas, un mēs abi ļoti ceram strādāt ar zirgiem šeit.”

Džordžs bija baudījis veiksmi attiecības ar Paddy Brennan pēdējo sezonu laikā, un viņš piebilda: “Paddy un man bija dažas lielas dienas kopā pēdējo sezonu, un es ļoti ceru, ka būs iespēja dot viņam vairāk uzvaras braucieni nākotnē.”

Rate this post