Trešdien Čempionu līgā var iekļūt piecas komandas

Pēc trešdienas Čempionu līgas programmas var pārliecināties piecas komandas. Laimests nopelnīs Dortmundes progresu, Juventus un Lesterai, Madrides Real un Seviļai noteikti jāpalīdz un citi apstākļi. Panākums ir tikai Madrides sportistam. Pagājušajā sezonā Anglija bija vienīgā komanda, kas šosezon pārspēja Kopenhāgenu, un, ja tai izdosies izbraukumā, tā varēs izbaudīt apuestas online pavasara play off.

“Mums klājas ļoti labi un sniegums tāpat kā iepriekšējos mačos, mēs varam nopelnīt trīs punktus, bet mēs arī zinām, ka mums Kopenhāgenā ir ļoti grūts mačs.Mums nevajadzētu domāt par progresu, bet gan to uztvert kā vēl vienu maču, “sacīja” Fox “pussargs Marks Albrightons. ” Es ļoti gaidu maču, jo es uzaugu divu minūšu attālumā no Kopenhāgenas stadiona. Būtībā es atgriežos mājās, “ > piebilda dāņu vārtsargs Leičesteris Kaspers Šmeičels. kurš pēdējā laikā piedzīvojis ļoti labu neveiksmi, kad ir zaudējis piecās no septiņām spēlēm, tāpēc “Vecā lēdija” kopš pagājušā gada augusta mēģinās pagarināt mājas neuzvaramību un virzīsies uz priekšu, uzvarot.

Uzvarēs arī Juventus Sevilla, kurai nepieciešami Itālijas čempionu panākumi, lai uzvarētu sevi, uzvarot pār Dinamu Zagrebu.Horvātijas izlase beidzot mēģinās gūt vārtus pret pašreizējo Eiropas līgas uzvarētāju, kas viņam vēl nav izdevies būt vienīgais grupas dalībnieks šogad. Turklāt viņam ir jāuzvar, lai izvairītos no izslēgšanas pārliecības.

Arī F grupa ir tuvu izkrišanai, trešdien svinot Dortmundes un Madrides Real. Vācijas komandai pret Sporting nepieciešami tikai trīs punkti. “Real” būs pārliecināts tikai tad, ja uzvarēs Varšavas leģionā, un arī viņam būs jāgūst panākumi Dortmundei. . Čehijas Bet365 pārstāvis Ādams Hloušeks atkal centīsies viņu novērst.

“Man bija sajūta, ka mēs ar viņiem varam nospēlēt labu rezultātu. Mēs ar viņiem spēlējām atklātu spēli.Vienīgā atšķirība bija tā, ka viņi atšķirībā no mums izmantoja savas iespējas, “sacīja Hlouseks, kurš pauž nožēlu, ka atriebība tiek spēlēta bez skatītājiem, jo ​​UEFA tiek sodīts par leģiona traucējumiem.” . Visiem poļiem tā, iespējams, būs vislielākā pieredze. Visi to gaidīja vairāk nekā 20 gadus, un tagad viņi tur nevar nokļūt. Žēl arī kluba, jo tas ir finansiāli briesmīgi, “ nožēloja. >

Rate this post