Smilšpapīrs sāga bin kā Austrālija un Dienvidāfrika koncentrējas uz tagadni

Pirmkārt, tie ir šeit, lai saņemtu ierobežotu kriketu. Komandā ir tikai pieci spēlētāji, kas spēlēja šajā iepriekšējā testa sērijā: kapteinis Faf du Plessis, kapteinis Quinton de Kock, atverot burtnieks Aiden Markram un ātrās bumbiņas Kagiso Rabada un Lungi Ngidi. viņi nekad nav domājuši, ka bumbas bojājošā lieta bija tik liela. Daži cilvēki ir norādījuši, ka du Plessis ir liekulīgs, ņemot vērā, ka viņš ir bijis apsūdzēts par dubultošanos divreiz. Bet viņš bija pirmais, kas to norādīja Keiptaunā, atklājot, ka viņa komanda nevarēja kritizēt.Viņš arī norādīja, ka viņš uzskatīja, ka viss jautājums ir pārblīvēts, un nosūtīja Stīvam Smitam personisku atbalsta vēstījumu pēc viņa apturēšanas.AB de Villiers: „Man bija žēl austrālieši, it īpaši Stīvs Smits” Lasīt vairāk

Ja no Rabada patīkamajām negatīvajām jūtām bija sliktas sajūtas par sliktu rūdītajām testu sērijām, tas ir arī ļoti atšķirīgs Austrālijas sastāvs. Vienīgie Dienvidāfrikas tūres dalībnieki ir ātrie bumbieri Pat Cummins, Josh Hazlewood un Mitchell Starc, kas nav daudz iesaistījušies strīdos uz lauka, un Shaun Marsh, kura mutiskās tendences padara vidējo mūku tievu.Pagātnes bēdas nav jāturpina šodienas dalībniekiem.

Tā vietā tā būs jauna sērija un jauns izaicinājums Austrālijas komandai, kas cīnījās, lai atrastu kādu mojo vai nu no balto bumbu formātiem. Jūnijā Anglijā piecdesmit pusē bija 5-0. T20 puse jūlijā zaudēja trīsstūrveida turnīru Pakistānai Zimbabvē un tikko zaudēja 3-0 uz to pašu komandu Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE). Nākamgad ir 50-pasaules Pasaules kauss, un nekas nav noklikšķinājis uz Austrāliju.

Ņemot vērā iepriekš minētos boulinga uzbrukumus mājas laukumos, tas noteikti palīdzēs, pat ja rotācijas politika nozīmē, ka viņi ne visi spēlēs kopā. Nathan Coulter-Nile ir otrs ātrs, kurš bija iespaidīgs ar nūju, kā arī bumbu AAE.Ashton Agar un Adam Zampa veido spin komponentu.

Lielais jautājums ir par to, kā vatelīns ir savienojams. Glenns Maxvels, Chriss Lynns un Travis vadītājs ir dinamisks trio, taču, iespējams, būs vietas tikai diviem. Aaron Finch un D’Arcy Short ir vienīgie regulārie atvērēji. Marsha divus gadsimtus pēc pirmā piliena Anglijā lika trenerim Justin Langer garantēt savu vietu. Marcus Stoinis ir jāaplūko kā šuvju boulinga slieksnis sešos. Tā atstāj divas vietas pārējiem trim batsmeniem. Facebook Twitter Pinterest Dienvidāfrikas vienas dienas kriketa komandas locekļi mācību sesijas laikā Pēras WACA zemē piektdien. Fotogrāfija: Richard Wainwright / EPA

Attiecībā uz Dienvidāfriku, Dale Steyn atgriešanās, lai palīdzētu Ngidi un Rabada, padarīs šo sēriju gaitu duelī.Tagad Steyn ir 35 gadus vecs, bet pēdējo pāris gadu laikā viņam ir bijis daudz laika ar savainojumiem, kas viņu varēja tikai atsvaidzināt. AB de Villiers nolēma neveikt darbu līdz Pasaules kausa izcīņai, bet Steins ir apņēmies to darīt.

Imran Tahir un Tabraiz Shamsi daudzveidīgais plaukstas spin būs arī izaicinājums Austrālijas vatelīniem, kas cīnījās pret spin.Bet Dienvidāfrikas vatelīns arī šajās dienās izskatās mazliet plānāks, piemēram, de Villiers un Hashim Amla, piemēram, “Spin”: piereģistrējieties un saņemiet mūsu iknedēļas kriketa e-pastu. Kock un spēcīgais Deivids Millers, bet citādi paļausies uz nepieredzējušo Reeza Hendricku un dažiem spēlētājiem, piemēram, Chris Morris un Farhaan Behardien.

Tai vajadzētu būt vairāk par boulingu, nekā batings, bet jebkura notis, kas notiks ar battingu, var būt vairāk par to. Ar šo Pasaules kausa izcīņu, katra spēle no šejienes ir svarīga spēlētājiem, kas cer to darīt. Tagad tā būs uzmanība no abām pusēm, nevis kopīga vēsture par smilšpapīru.

Rate this post