Roberto Pererera dubultā palīdz iespaidīgajam Watford izveidot perfektu sākumu

Ja, kā jau vairums bukmeikeru ir paredzējuši, šī ir sezona, kurā beidzas Watforda uzturēšanās Premjerlīgā, tad kādam labāk bija pateikt saviem spēlētājiem. Spriežot pēc viņu uzvaras veida, viņi nav redzējuši izredzes vai arī to ir izdarījuši, un viņus uzkurina izaicinājums.

Javi Gracia vīri bija pilnībā pelnījuši, lai sāktu savu ceturto pēc kārtas notiekošo augstākā lidojuma kampaņu. līdz perfektam sākumam, piegādājot displeju pret Braitonu un Hovu Albionu, kas aizrauj ar intensitāti, saliedētību un, no Roberto Pereyra kājām, acīm piesaistošu kvalitāti.Argentīniešu uzbrucējs guva abus Vātfordas mērķus ar zināšanu līmeni un apostas online panīkumu, kas liek domāt, ka divus gadus pēc ierašanās no Juventus par samaksu 13 miljoni sterliņu mārciņu un lielu cerību dēļ viņš beidzot ir gatavs konsekventi izpildīt savus pienākumus.

“Viņš mani nepārsteidz ar padarīto; viņš to spēj, ”sacīja sava mača uzvarētājs Gracia. “Viņš ir augstas kvalitātes spēlētājs un mums svarīgs.” Huddersfīlds pret “Chelsea”, “Fulham pret pili” un vairāk: sestdienas pulkstenis – kā tas notika. Lasīt vairāk

Pērera nozīme Watfordā ir palielinājusies pēc Ričarisa aiziešanas uz Evertons un kluba nespēja vasarā parakstīt tik nepieciešamo streikotāju.Un, lai gan vēl ir pāragri spriest par šīs kampaņas ietekmi, zīmes vēsā vasaras pēcpusdienā Hertfordšīrā bija nenoliedzami iepriecinošas.

27 gadus vecais uzbrucējs bija ieskaujoša klātbūtne no kreisās puses. 4-2-2-2 izvietojuma pusē un vairāk nekā tas, kas bija jūtams 35 minūtēs, kad ir jādodas garām kā tūlītējs sāncensis sezonas mērķu sasniegšanā.

Aizmiglo kosmosu tālajā malā. no Braitonas apgabala, Perejara gaidīja, kad Žoze Holebas kreisais spārns šķērsoja nelielu stūri no Abdoulaye Doucouré, lai sasniegtu viņu. Tiklīdz viņš to izdarīja, viņš piestiprināja labās kājas volejbolu gar Mat Ryanu, kurš bija tikpat indīgs un precīzs, ar ātrumu strauji kāpjot tīkla augšējā stūrī.Raiens spēja tikt pie bumbas, taču bezspēcīgi to nevirzīja.

Pērera otrais mērķis – kērlings līdz tīkla tālākajam stūrim no akūta leņķa Braitonas apgabala kreisajā pusē, nebija tik elpu aizraujošs kā pirmais, tomēr joprojām ir pelnījis apbrīnu, un pats svarīgākais ir tas, ka Vatfordai bija tikai noslēgtā uzvara ar vairāk nekā pusstundu.

“Ir svarīgi sākt ar uzvaru, bet gan tā, kā mēs vai tas apostas live mums bija svarīgāk, ”sacīja Gracija. “Mēs spēlējām patiešām labi, ne tikai ar bumbu, bet arī bez bumbas.Mēs parādījām ātru reakciju un spēlējām kā komanda. ”Vasaras transfēru loga spriedums: cik katrs Premjerlīgas klubs izjutis vairāk.

Watford bija spēcīgāki par Braitonu katrā departamentā, ar spēku un mērķi parādīja Doucouré un Étienne. Kapoue centrālajā vidusdaļā un Troja Deeneja un Andreja Greja neatlaidība un saspēle priekšpusē ir īpaši iespaidīga. Doucouré sniegums bija īpaši ievērības cienīgs, ņemot vērā, ka pussargs, Vatfordas 2017.-18. Gada sezonas spēlētājs, kurš piedalījās šajā konkursā, apendicīta dēļ nebija parādījis nevienu pirmssezonas minūti.

Vatfordas sezonas atklāšanas pasākums spēles bez sakāves tagad ir izstieptas līdz 12, tomēr būtu prātīgi, ja visi kluba pārstāvji turētos kājās uz zemes, jo nav šaubu, ka priekšā vēl grūtākas dienas.Šeit viņi saskārās ar pārsteidzoši vājiem un nesakarīgiem pretiniekiem Braitonā, un bija stāsts, ka Benam Fosteram, vienīgajam no Vātfordas vasaras ieradējiem, kurš tika nosaukts Gracia sākuma XI, nebija jātiek galā ar vienu šāvienu pa mērķi no baltā un zilā krāsā esošajiem. . Fīlers: reģistrējieties un saņemiet mūsu ikdienas futbola e-pastu.

“Man nav sūdzību par rezultātu. Mēs zaudējām uz labo pusi, ”sacīja Braitonas menedžeris Kriss Hughtons. “Mēs zinājām, ka šī būs intensīva spēle, un mums nekad nebija nekādas ietekmes uz to, kas acīmredzami rada bažas.” Bernardo, un atveda vēl divus Yves Bissouma un rekorda parakstīšanu Alireza Jahanbakhsh.Bissouma bija vienīgais, kurš izdarīja kaut ko ievērības cienīgu – ar zemu sitienu 71. minūtē, kas izraisīja vieglu paniku Vatfordas rindās, un kopumā šī bija pēcpusdiena, kuru bija jāaizmirst apmeklētājiem, īpaši tāpēc, ka tajā bija kapteiņa savainojums pēc pirmā puslaika. , Bruno, kas draud ar viņa iesaistīšanos nākamās nedēļas Mančestras United vizītē.

Rate this post