Roberto Martinez tops Hull City izvēles pārņemt no Steve Bruce

Hull City ir apkopojuši piecu vīriešu saraksti, kuru papildina Roberto Martinezs, jo viņi meklēs Steve Bruce pēctecību, pirms pirmās komandas komanda nākamnedēļ uz Austriju apmeklēs treniņnometni. Mike Phelan vēlas pārņemt Hull City uz pastāvīgu pamats Lasīt vairāk

Ar brūsi, kas pagājušajā piektdienā atkāpās no amata, kluba priekšsēdētāja vietnieks Ehabs Alams ir pārņēmis kontroli pār darbā pieņemšanas procesu un plāno pabeigt intervijas posmu tuvāko dienu laikā.

Martinezs, kuru maijs atlaida Evertonā, pārsūdz Allam un ir paredzēts, ka tas tiks stingri īstenots.

Neskatoties uz pierādījumiem, kas ir populāri ar bukmeikeriem, Steve McClaren, viņš teica,

Neskatoties uz to, ka Premjerlīgas sezona ir mazāka par trīs nedēļām, paaugstinātajam Hullam vēl ir jāparaksta vecākais spēlētājs šovasar un padome atzīst nepieciešamību pēc steidzamības. Lai pastiprinātu problēmas, kas saistītas ar grūtībām, zaudējumu krīze Pelanam ir atstājusi tikai 13 spēlētājus, un ir jāpieņem pastiprinātājs. Jautājumus sarežģī Assem Allam, īpašnieks, ir smagi slims.

Bruce ir uzrakstījis emocionālu un atklātu vēstuli Hull faniem, kuri apgalvoja, ka viņam bija jāatstāj “par labu” klubs “. 55 gadus vecās attiecības ar Hull priekšsēdētāja vietnieku bija sadalījušās pār pārcelšanās darbību trūkuma dēļ, taču menedžeris, kurš tika intervēts par Anglijas darba maiju šajā mēnesī, sirsnīgi uztverams klubu spēlētāju un atbalstītāju vidū pēc tam, kad viņš ieguva divus paaugstināšanas amatus un FA čempionu “Viņš bija ar smagu sirdi, ka es beidzu savu laiku kā Hull City vadītājs piektdien,” raksta Bruce. “Četri gadi, kurus es pavadīju klubā, bija vieni no mana vadošā darba laika vislaimīgākajiem laikiem. Vadītājam ir reta iespēja, ka man ir bijusi fanu atbalstam.Tas ir bijis nepārtraukts.

“Mani vislielākais nožēla dēļ ir jāiet prom, bet tas bija lēmums, kas bija jāpiedalās kluba labā. Pēdējie 12 mēneši ir bijuši ļoti sarežģīti, un tas likās kā pareizais solis, lai klubs varētu virzīties uz priekšu citā virzienā un ar citu personu, kas atbildīga. Es izmisīgi vēlējos, lai tas darbotos šovasar un atkal būtu Premier League menedžeris, bet, diemžēl, tas nebija “.

Rate this post