Pēc Hořava teiktā, Plzeņenam taktiski izdevās novājināt līdz Duklai

Pilsen pussargs Tomáš Hořava līgā guva pusotru vārtu un nolēma uzvarēt savu komandu 12. kārtas sacensībās ar visaugstāko 1: 0 konkurenci Prāgas Dukla laukumā. Pēc seškārtīgā pārstāvja teiktā, pēc Milānas Petrželas izslēgšanas no 30. minūtes nebija viegli noturēt pārsvaru, taču Rietumbohēmijas klubs šo spēli vadīja labi taktiski.

spēlējot stundu no desmit, uzvarēšana ir vēl vērtīgāka.Bet pat Duklai tas bija grūtāk, kad viņai bija jāspēlē bloks, “ viņš atzīmēja, ka līdzīgs mačs, kurā Plzensky bija sanācis vājināšanās vietā tieši pirms kaļķa, nevis parasto aizskarošo darbību, Viktorija pagājušajā Unibet bonus sezonā spēlēja mājās ar Sparta un viņai izdevās.

“Viņiem bija iespēja, Néstors trāpīja tam blakus, vārtsargs Matúš Kozáčik trāpīja pa vieniem vārtiem. Maiklam Krmenčikam, no otras puses, bija laba izdevība gūt vārtus divreiz, un viņš īpaši cerēja uz 45. minūtes atzīmi. Ja mēs pārietu uz divu mērķu atšķirību, mums tas būtu mierīgāk, “ viņš teica.Neliels pārsvars Hořava parūpējās par savu galvu pēc tam, kad stoperis Roman Hubník izcēla centru no stūra karoga. “Šobrīd neviens mani neskatījās. Tas ir viens no mūsu stūriem, ko priekšējā nūjas spēlētājs laiza,” viņš raksturoja situāciju. MOL kausa izcīņa, kurā Viktorija no Opavas savāca četrus vārtus, un bija manāma lielāka viesu aizsardzības organizācija. “Protams, tā ir svarīga saikne mūsu aizsardzībā. Bet” Bars “(Lamb) un Hejdis (Hejda) pagājušajā sezonā apuestas live spēlēja ļoti labi.Tagad Bars ir ievainots, tāpēc sadarbība nebija tik laba, “ meklēja cēloņus.

” Bet tas attiecas uz savstarpējo atkarību, un es domāju, ka mums ir visi trīs labi aizbāžņi un pat ja Romāna nav, tas noteikti būs labāks no mums nekā pēdējos mačos, “viņš piebilda. Vārtsargs Kozačiks šodien arī iepazīstināja ar dažām labām iejaukšanās reizēm. ” Matúš ir pārliecināts un vienmēr mūs turēs. Mēs priecājamies, ka mums ir šāds vārtsargs, “ slavēja 28 gadus vecā pussarga komandas biedrus. More here

Pētersīļa nevajadzīgā sarkanā kartīte netika daudz apspriesta uzreiz pēc spēles. ” Droši vien rīt. Milānai tas ir vainu mīkstinošs apstāklis, ka mēs to izdarījām. Es domāju, ka tas būs “tytyty”, bet es nedomāju, ka tas būs ārkārtīgi ekstrēms.Mēs jau esam vienojušies, ka viņš sagatavos dažus atspirdzinājumus salonam, “smaidot sacīja Hořava.

Rate this post