N’Golo Kanté retais streiks izsauc Chelsea uzvaru Huddersfīldā

Tas tiks darīts iesācējiem. “Chelsea” nebija tālu no perfektās, dažreiz pat nestabilās pirmā puslaika laikā, taču tās uzlabojās, spēlei ritot uz priekšu, un Maurizio Sarri vadībā guva maksimālos punktus no savas pirmās līgas spēles. N’Golo Kanté, Jorginho un Pedro varēja gūt vairāk vārtu, taču arī Huddersfīldam bija savi momenti, un bija reizes, kad Sarri šķita īpaši smagi košļājams priekšmets, kas viņam bija mutē visā mačā, kurš izskatījās aizdomīgi kā cigarešu filtrs.

“Ja skatāties uz rezultātu, jūs domājat par vieglu spēli, bet pirmajā puslaikā mums bija nepatikšanas pret ļoti fizisku komandu,” atzina Sarri. „Labākais bija tas, ka mēs parādījām savu spēju ciest.Pēc tam otrajā puslaikā pretinieki bija mazliet noguruši un bija vieglāk. ”

Pēdējais šo komandu mačs noslēdzās ar Huddersfīldu, kas svinēja mierīgi, jo maija neizšķirts 1-1 Stamford Bridge apstiprināja, ka viņi sacentīsies šosezon atkal Premjerlīgā. Viņu galvenais mērķis atkal ir izdzīvošana, un tas atgādināja, ka izaicinājums joprojām ir milzīgs. Viņi spēlēja labi, bet tika labi pieveikti. Tomēr bija brīži, kad vēl viens sajukums šķita iespējams. “Ja vēlaties radīt sensāciju, jums ir vajadzīgas nelielas rezerves, lai jūs varētu online Bet365 sasniegt, bet tās nebija,” sacīja menedžeris Deivids Vāgners. Maurizio Sarri uzskata, ka viņam būs nepieciešams laiks, lai pārveidotu Chelsea. Lasīt vairāk

The vārtsargu debitanti uzsvēra atšķirību šo klubu darbībā.Bens Hamers pirmo reizi parādījās Huddersfīlda pēc brīvas pārvietošanās no Leicester City, kamēr Chelsea nekavējoties sāka Kepa Arrizabalaga sākumu pēc šīs nedēļas pasaules rekorda 71,6 miljonu sterliņu mārciņu pārcelšanās no Athletic Bilbao. Apmeklētāji arī debitēja Premjerlīgā Jorginho, kurš pagājušās svētdienas kopienas cīņā cīnījās pēc pievienošanās no Napoli par 50 miljoniem sterliņu mārciņu. Tas ir vairāk nekā Huddersfīldas kopējie izdevumi par astoņu vasaras parakstīšanu. Un, protams, “Chelsea” viņu rindās bija nesen kronēts pasaules čempions, lai gan tikai daži būtu paredzējuši, ka Kantē atver vārtus. Tomēr tieši to izdarīja francūzis, 34. minūtē atrodot tīklā, lai gūtu vārtus gandrīz pēc gada.

Varbūt Sarri to arī paredzēja.Menedžeris Kantē piešķīra nedaudz progresīvāku lomu, nekā viņš ir pildījis iepriekšējās sezonās, ieceļot Jorginho par dziļo iznīcinātāju Chelsea vidējā laukuma trijniekā un ļaujot Kantē zondēt labajā pusē, bieži apvienojot ar Pedro. Izrāvienu vārti tomēr guva pēc perioda, kurā Chelsea vidējo laukumu bija pārspējuši viņu dinamiskāki saimnieki.

Huddersfīlds arī bija veicis regulārus uzbrukumus pa sāniem, jo ​​Florent Hadergjonaj un Chris Löwe atklāja Chelsea četrinieku aizmuguri. , jo īpaši grūtībās nonāca Marcos Alonso.

Apmeklētājiem bija paveicies nepieļaut sodu, kad Deivids Luiza tika galā ar mēģinājumu izmantot Aleksu Pritčārdu kā tramplīnu, kad viņš izvirzījās virsotnē.Tiesnesis izlēma, ka Chelsea aizstāvis ir noniecināts – lēmumu, kuru viņš, iespējams, ir mainījis, izmantojot VAR.

Līdz tam Arrizabalaga bija bijusi abu turētāju rosīgāka, samazinoties Bet Clic pāris mēģinājumos saņemt atļauju un veicot regulāru apstāšanos no Pritharda šāviena. Neskatoties uz to izkliedzienu, Chelsea izvirzījās vadībā 10 minūtes pirms pārtraukuma. Premjerlīgas 2018-19 priekšskatījums Nr. 10: Huddersfield Town Lasīt vairāk

Pārvietošanās, kas radīja iespēju, bija slidena, pat ja Kanté finišs bija skrupulozs. Jorginho to sāka laukuma vidusdaļā, pirms Pedro pabaroja Viljanu, kurš pirms šķērsošanas metās pa kreiso malu.Kantē nepareizi novirza volejbolu no deviņiem jardiem, apjucis vārtsargu un aizsūtot bumbiņu atlecot apakšējā stūrī.

Huddersfīlds gandrīz izlīdzināja divu minūšu laikā, bet Stīva Mouniē drausmīgais vadītājs atsitās pret staba iekšpusi – nelielas piemales.

Chelsea atkal pārsteidza tieši pirms intervāla, pateicoties viņu labākajam puslaika gājienam. Jorginho un Bārklijs apvienojās laukuma malā, lai izspēlētu bumbu cauri Alonso, kurš bija sprādzis boksā. Kristofers Šindlers mēģināja izšaut bumbu no kreisās puses pēdas, kad nošāva, bet tiesnesis uzskatīja, ka viņš noķēra spēlētāju.Džorginho ignorēja soda izciešanas iespējas ar briesmīgu pārdrošību, pirms bumbiņas iemetiena tīklā dubultojot Hameru ar smalku piespēli.

Otrajā puslaikā Vāgners iepazīstināja ar Laurent Depoitre, kurš pēdējos abos mačos guva vārtus pret Chelsea. gada sezonu. Bet apmeklētāji bija atraduši gropi un nekad neizskatījās, ka zaudētu vadību. Antonio Rüdiger centās to palielināt, bet Hamer atvairīja savu galvu no stūra. Divas minūtes vēlāk Ridigera vēl viens galvgalis gāja plati, līdz Alonso to nomainīja pret stieni. Alonso atkal draudēja no tālsitiena, kurš pietrūka pāris jardu.Sarri puse nebija gluži dominējoša, bet noteikti bija bīstamāka, un menedžerim nevajadzēja traucēt Eden Hazard atpūtu uz soliņa līdz 76. minūtei.

Tas bija atbildes reakcija uz Huddersfīlda spurtu. , kuram Mounié devās tuvu ar citu galvu. Bīstamības triecienam vajadzēja mazāk nekā piecas minūtes. Saņēmis bumbiņu, viņš nodūra bumbu uz priekšu un izlaida to Pedro, kurš ar precīzu sitienu padevās Hameram.

Rate this post