New Watford menedžeris Walter Mazzarri iespaidoja Unibet ģimenes vīziju

Mazzarri, bijušais Internazionale un Napoli vadītājs, sagaidāms, ka vadīs Watford premjerlīgas augšējā pusē, bet, atšķirībā no saviem priekšgājējiem, ir ilgāk darīts ar uzdevumu pārveidot Watford par pastāvīgu sacensības starp elite.

Fenerbahce un Galatasarajs arī izteica interesi par Mazzarri, pēc viņa aģenta Andrea D’Amico domām, bet Pozzo ģimene jau ilgu laiku bija to apmierinājusi.Sākumā viņi gribēja, lai Mazzarri pārņemtu Udinese, taču laiks abām pusēm nekad nebija pareizs. “Viņš izvēlējās projekta kvalitāti un viņa ticību Pozzo ģimenē, apsteidzot citus piedāvājumus,” sacīja D’Amico, Unibet norādot, ka Antonio Conte varēja arī aizstāt Itālijas vadītāju. “Viņš, protams, darīs ļoti labu.”

Gino Poco gados Watfordā līdz šim un par visu Mazzarri ticību nežēlīgajiem īpašniekiem un salīdzinoši ilgs līgums, ilgtermiņa partnerības izredzes joprojām šķiet sliktas.Kā kluba galvenais izpilddirektors Scott Duxbury sacīja viņa iecelšanu: “klubu progress un attīstība vienmēr joprojām ir galvenā prioritāte.”

Kaut Quique Sánchez Flores tika sveicināts no ārpuses vadīt Watford līdz 13, Spānis pats sevi nedarīja, piedzīvojot iespaidīgu sezonu. Gada sākumā viņi bija septītais, pirms iegremdēja formu, nozīmēja, ka viņi zaudēja 12 no viņu pēdējām 20 spēlēm, tās tika uzvarētas Unibet piecos no 18. atklāšanas. Lai gan Watford nonāca FA kausa pusfinālā, to uzvarēja Crystal Palace , aizturēšana formā kopā ar ierosinājumiem par disciplīnas trūkumu treniņnodarbināšanā piespieda Pozzosu rīkoties.

Saistībā ar lejupslīdi un iespaidīgo efektu, kas varētu turpināties nākamajā sezonā, īpašnieki bija nolēmis kādu laiku pirms kampaņas noslēguma ar Floresu.Mazzarri nekavējoties kļuva par viņu pirmās izvēles mērķi, taču, ja sezona tiktu mainīta un Flores sāka lēni, bet izdzīvoja, pamatojoties uz spēcīgu apdari, viņam varēja turpināties.

“Valters ir bijis vairāku pieeju mērķis saviem pakalpojumiem, tāpēc mēs priecājamies, ka viņu varam nodrošināt kā galveno treneri šeit Watford,” sacīja Daksburijs.

Mazzarri, kas, tāpat kā viņa ar Chelsea saistīto tautiešu Conte, ir apguvusi angļu valodas nodarbības, sāksies 1. jūlijā, sasaistot ar diviem bijušajiem spēlētājiem Valon Behrami un Migel Britos. Behrami reti atspoguļojās Floresā, un, izbrīnījis futbola trūkums, janvārī Unibet bija leņķis.Viņa attiecības ar Mazzarri pie Napoli bija spēcīgas un pēc tūlītēja apstiprinājuma tika tweeted, ka “bija patīkami pamost labas ziņas”.

Watford neparasta, bet veiksmīga un izsmalcināta nodošanas politika turpinās vadīt Gino Pozzo un sporta direktors Lūks Dulings. Kaut arī Mazzarri būs daži ieguldījumi attiecībā uz pieņemšanu darbā, viņa galvenais uzdevums būs saistīt jaunās iegādes un esošo komandu dalībniekiem kopā.

Nepārspējīgs lietotājs 3-5-2, Mazzarri sāka savu vadības karjeru Acireale Serie C pirms pievienošanās Pistoiese un Livorno. Pabeidzot vienu sezonu katrā, viņš pārcēlās uz Regžinu 2004. gadā, kas ilga trīs gadus pirms pārejas uz Sampdoriju.Viņa veiksmīgākais pareizrakstības pasaule ir atnācis Napoli, uzvarot Coppa Italia 2012. gadā, pirms viņš pirmo reizi spēlēja Unibet klubu otrajā sezonā Serie A un sezonu. Tas komandai bija vislielākais viņu tempā un deva prettriecienu.

Pēc gandrīz četri gadalaiki Neapolē viņš negribot ar šarms Inter, bet varēja tikai palīdzētu viņiem piektais savā pirmajā sezonā. Neskatoties uz parakstīšanas gadu pagarinājumu, viņš tika atbrīvots no viņa pienākumiem nedaudz vairāk nekā trīs mēnešus viņa otrajā sezonā ar klubu devītajā, 12 punkti pie svina, un to aizstāja Roberto Mancini. Pēdējo 18 mēnešu laikā no darba beidzot Watford darbs ir Mazzarri pirmais ārpus Itālijas.

Rate this post