Kyle Lafferty lieliskais volejbols dod Hearts uzvaru pār Celtic

Kyle Lafferty precīzais sitiens otrajā puslaikā nosodīja Celtic sakāvi Tynecastle. Bijušais “Rangers” uzbrucējs izpildīja Uče Ikpeazu bumbu, kurš pirmo reizi ielidoja vārtos no labās malas, un no tā, ka bumba tika novirzīta tieši ārpus laukuma, bija bultiņa. divi – Hearts jaunās sezonas sākumā.

Celtic, kurus trešdien savā Čempionu līgas kvalifikācijā AEK Atēnas noturēja ar neizšķirtu 1-1, centās sevi uzspiest pret komandu, kurai beidzās Aizvadītajā sezonā 69 spēles nepārspēts iekšzemes skrējiens.

Brendanam Rodgers nebija Bet365 apostas grūtību pieņemt sakāvi. “Trīs spēles septiņās dienās ir ļoti smagas, taču tas nav attaisnojums,” viņš teica. “Mums jāspēj ar to tikt galā.Viena kļūda mums izmaksāja. ”.Huddersfīlds pret Chelsea, Fulham pret pili un vairāk: sestdienas pulkstenis – kā tas notika. Lasīt vairāk

Ķeltu menedžeris joprojām nav pārliecināts par to, vai viņš var spēlēt Dedriku Bojatu, jo neskaidrības ir Beļģijas aizsarga nākotne. Celtic noraidīja Fulham piedāvāto 9 miljonu sterliņu mārciņu cenu 27 gadus vecajam vīrietim pēdējā līguma gadā pirms termiņa beigām angļiem.

Boyata pārstāvis Žaks Lichtenšteins pirms spēles tika citēts kā sacīts : “Dedriks ir sarūgtināts, jo viņam tika doti solījumi, kas netika turēti.”

Boyata nav spēlējis kopš atgriešanās no Pasaules kausa un ir šaubas par otrdienas čempionu otro posmu pret AEK Athens ar muguras savainojumu. . Vaicāts, vai Boyata varētu spēlēt Rodgers, sacīja: “Es neesmu pārliecināts.Spēlētājam ir grūti.

“Mana uzmanība tiek koncentrēta uz spēlētājiem, kuri Unibet online gatavojas spēlēt un ir piemēroti spēlēt, un lai redzētu, vai mēs varam iziet tur, izpildīt izaicinājumu un iegūt rezultātu.

“Mēs to redzēsim nākamo pāris dienu laikā. Ar viņu ir arī dažas problēmas medicīniski, un šajā posmā spēlētājiem tas ir grūti. Bet viņš nav graujošs. ”

“ Klubs ir vedis sarunas ar Dedrika aģentu no pagājušā gada.Ir skaidrs, ka mēs vēlamies viņu paturēt, bet, iespējams, tieši viņam, viņš vēlējās gaidīt līdz pasaules kausa izcīņai, lai redzētu, kā tas gāja.

“Viņam ir bijis viens vai divi piedāvājumi, bet, ja mēs pazaudējam Tā kā šajā svarīgajā stadijā ir puse no kvalitātes, mums viņš ir jāaizvieto.

“Vienīgais otrais punkts; Dedrika aģents vakar parādījās treniņlaukumā, kurš tiek slēgts dienu pirms spēles. Viņš gribēja ar mani runāt pulksten 10. Man ir tikšanās ar spēlētājiem pulksten 10.30 un es teicu, ka nevarēju viņu satikt agrāk, bet es gribētu pēc tam, kad būšu paveicis savu darbu. Ķeltu, ko mājās vadīja 10 cilvēku AEK Atēnas Čempionu līgas kvalifikācijā Lasīt vairāk

“Kad es atgriezos pēc treniņa, viņš tur nebija. Tas ir tur, kur tas atrodas.Bet viņš ir spēlētājs, kuru mēs nevēlamies zaudēt. ”

Hearts menedžeris Kreigs Leveins sacīja, ka zina, ka viņa pusei ir iespēja, kad viņš redzēja piecas izmaiņas ķeltu pusē. “Es nezinu, ko domāja Brendans, bet viņam bija jāpieņem nopietni lēmumi,” viņš teica. “Čempionu līga viņam ir vērts daudz vairāk naudas nekā sirdis pukstēšana prom no mājām.

” Es esmu absolūti pozitīvs, ka viņš varēja darīt abus, bet šodien viņš veica izmaiņas, un tā bija cita lieta, kopā ar mūsu formu, kā arī ar nesenajām izrādēm šeit pret ķeltu; pozitīvas domas, lai mēs varētu iesaistīties spēlē, pilnīgi ticot, ka mums ir izredzes uzvarēt. ” Read more info

Leveins ir nobažījies par savu kapteini Kristofu Berru, kurš pirms pirmā puslaika beigām tika atlaists ar šķēpmetēju. ievainojums. Viņš teica: “Tas neizskatās lieliski. Viņš joprojām cenšas staigāt.Mani tas satrauc. Tas ir liels zaudējums. ”Fails: reģistrējieties un saņemiet mūsu ikdienas futbola e-pastu.

Rate this post