Jūlijs Klopps un Liverpūle ir jāuzņemas vadība pēc tam, kad Unibet ir trenējusi ķermeni

Visbeidzot, būtu pozitīvi, ka tūkstošiem, kas ceļoja uz Bāzeli no Merseyside (un citur), pieķerties, kad viņi nonāk post-sezonas periodā – tas, ko viņi ieraudzīja trešdien naktī, bija sākums, nevis beigas no procesa. Komanda, kura zaudēja Eiropas līgas finālu, salikusi Unibet viens menedžeris un vadīja cīņā ar citu, atvienošana palīdzēja uzvarēt, un tas, kas tagad var sākties, ir ilgtermiņa atjaunošana. Jurģens Klopps – sērijveida zaudētājs?Nē, viņš var izdarīt Dortmundu pie Liverpūles. Lasīt vairāk

Tas būtu bijis arī tad, ja Liverpūle būtu turējusi vai palielinājusi vadību, ko tiem piešķīra Daniel Sturridge 35 minūtes streiks St Jakob Parkā, bet veids, kādā viņi sabruka otrajā pusē – trīs minūtes, kas 24 minūtēs nokļūst un kas ir neaizsargāti, ļaujot vairāk izīrēt – tikai apstiprināja sajūtu, ka Jirgens Klopps ar visiem saviem siltajiem vārdiem un pat siltākiem aplaupījumiem gatavojas ņemt asi ko viņš mantoja no Brendan Rodgers oktobrī.

Vācietis tika informēts tik daudz, kad viņš runāja pēc tam, kad viņš uzvarēja uz Sevillu, zaudējot “ticību mūsu spēles stilam”.Damning vārdi no vīrieša ar prasīgu doktrīnu Unibet un vēl viens pierādījums, ka Liverpūles lielākā kolektīvā neveiksme ir viņu galvas, nevis kājas.

Tas bija pierādījums visā nesen pabeigta kampaņa, un to uzsvēra fakts, ka Liverpūle zaudēja 19 punktus no uzvarošajām pozīcijām Premier League, trešajā pēc Tottenham Hotspur (20) un Chelsea (21).Norwich, West Bromwich Albion, Sunderland un Newcastle United bija starp komandām, kas piesaistīja Liverpūli atpakaļ, bet Southampton to darīja divreiz, otro reizi atkal atgūstoties no 2-0 uz leju, lai Klopp vīriešus 3-2 nogalinātu Sv. Marijas svētdienas pēcpusdienā.

Šajā sakarā Liverpūles kapitulācija pret Sevillu nebija tik šokējoša, galvenā atšķirība ir tā, ka šoreiz tie, ko viņi pazaudēja, nav punkti, bet pirmais trofeja četros gados un līdz ar to kvalifikācija čempionu līgai . Nedaudz brīnījos, ka fināla svilpe no sarkanajiem, tribīnes un piķa bija sīpoli.

Fināri un novērotāji uzskata, ka Liverpūles garīga trauslība ir sekas no Jaunatne komandas raksturs, ka ir pārāk daudz zēnu, kuri apgūst savu tirdzniecību, kas neizbēgami Unibet noved pie kolektīviem sagrābumiem.Šajā ziņā ir taisnība, ka Liverpūlei ir vispārējā jauno spēlētāju grupa, kas ir rezultāts Fenway Sports Group (FSG) nodotajai politikai pēc 2010. gada oktobra pārņemšanas šajā klubā. FSG uzsvars tiek likts uz to, lai parakstītu vislabākos neapstrādātos talantus, nevis pretiniekiem, kuriem ir dārgi pārskaitījumu maksājumi un algu prasības.

Bet koncentrēšanās uz to būtiski mazinātu faktu, ka starp 40 -plus spēlētāji, kas pēdējo sešu gadu laikā ir iegādājušies vairāk nekā £ 400 miljonu apmērā, bet tikai nedaudzi ir jaunāki par 25 gadiem. Patiešām, komandā, kas sāka pret Sevillu, bija tikai četri spēlētāji, kas jaunāki par 25 gadiem, un visu XI pilnu starptautisko vienu vai otru.Nevar pieredze, ka Liverpūli trūkst, bet līderi. Lībvūlas sabrukums parāda Jürgen Klopp nepieciešama lielāka kontrole amer chaos | Jonathan Wilson Lasīt vairāk

Sporta vadība ir grūti definēt kvalitāti, bet jūs zināt, kad to redzat, un vienkāršs fakts ir tas, ka Liverpulā nav pietiekami daudz spēlētāju ar nepieciešamajām īpašībām, lai Unibet pārliecinātos, ka komanda spēj redzēt

Vadība var būt vecāka gadagājuma formā, vai arī, ja viņi zaudē šo vadību, nemaldina smadzeņu darbības traucējumus, kas izraisa taktiskus un tehniskus traucējumus, kā tas bija Sevilla gadījumā.

kurš ir bijis tur un izdarījis to, un tāpēc bija vērts atzīmēt, ka Liverpūles labākais spēlētājs St Jakob Parkā bija Kolo Touré, 35 gadus vecais Premier League titulu ieguvējs ar diviem dažādiem klubiem.Kvotu koncerta līgums beidzas nākamajā mēnesī un tā pēdējā ekrāna aizmugurē, kas ir saistīts ar Mamadou Saho potenciāli ilgstošo nepieejamību centra aizmugurē, būtu loģiski, ja klubs viņam turpinās vēl vienu sezonu.

< p> Taču, ja Touré paliek uz nākamo sezonu, tas ir maz ticams, ka Liverpulā būs regulāri, un tas, kas ir vajadzīgs, ir spēlētāji, kuri var stabilizēt spēkus, kā arī stingri ievērot Klopp intensīvo stilu:

Tātad, lai sasniegtu “Bayern” Munich Mario Götze, ir jēga. 23 gadus vecais var nebūt acīmredzams līderis, bet, iegādājoties divus Bundeslīgas titulus Klopp Borussia Dortmundā, viņš ne tikai zina, kas nepieciešams, lai pieprasītu lielus apbalvojumus, bet arī to, kā to izdarīt ar pašreizējo vadītāju.Pasaules kausa izcīņas fināla ieguvējs ir arī godīga pretenzija uz slavu.

Vairāk spēlētāju nonāksies – Liverpūle jau ir parakstījusi Serbijas pussargu Marko Grujicu un Kamerūnas aizstāvi Joël Matipu, un tiek ziņots, ka viņi pērk Maincas vārtsargs Loris Karius – un daudzi pametīsies, daļēji to spēju trūkuma dēļ, bet arī tāpēc, ka viņiem vienkārši nav mentalitātes, lai gūtu panākumus grandiozā klase un grandiozās ambīcijas. Bāzelis bija trieciens, bet Klopp un Kop tā var arī būt spēcīgākas, veiksmīgākas nākotnes sākums.

Rate this post