„José Mourinho“ „Manchester United“: kaip jis iki šiol toli?

José Mourinho pareiškimas, kad jis bus agresyvus ir žaisti futbolo priekyje, dažniausiai yra jo septynių žaidimų atidarymo istorija. Yra keletas stodgy ir žemas dienas – 3-1 pralaimėjimas Watford vyriausiasis tarp jų – bet pagrindinėje Jungtinėje Karalystėje nėra nuobodu, vieno tempo apranga, kurią vadovauja Louis van Gaal.

„United“ užpuolė per visą 1-1 piešimas su Stoke City sekmadienį, kurį Mourinho pasidžiaugė savo geriausiu ekranu, tačiau jam buvo sunku ginčytis, nepaisant dviejų nukritusių taškų, ir buvo greitas ir slystantis ir judantis, kaip buvo tuo metu, kai buvo priešais „Leicester City“ 4-1-ąją praėjusį savaitgalį. „Herrera“ nepavyko išsiaiškinti lygos deficito po „Manchester United“ piešimo. Skaityti daugiau

Kaip sakė Ander Herrera: „Negalime patikėti, kad laimėjome šį žaidimą.Mes grojome net geriau nei prieš Leicesterį, nes mes galėjome 10 ar 11 šansų prieš savo valdytoją. Jis buvo jų geriausias žaidėjas ir viską sako. Mūsų gerbėjai gali didžiuotis, kai darėme viską ir bandėme laimėti. “Ar jis daro geriau nei Louis van Gaal?

United yra šeštas ir turi 13 taškų. Prieš metus jie buvo antras, turintys 16 taškų. Tikrasis atsakymas į tai, ar šie klausimai ateis tik tada, kai sezonas pasiekia savo skaičiavimo tašką, bet atsižvelgiant į tai, kad Mourinho yra tik septyni lygos rungtynės į Jungtinę karjerą, o Van Gaal skaičius prieš 12 mėnesių buvo 45, portugalai šiuo atžvilgiu nusipelno.Be to, „Mourinho United“ dar kartą pelnė – 13 – nei Van Gaalas atitinkamoje vietoje, nors aštuoni pripažinti yra trys aukštesni.

Atgal į priekį po dviejų metų, kai Van Gaal prižiūrėjo septynis žaidimus ir „United“ buvo du taškai 11, ir ketvirtoje vietoje. Trylika tikslų taip pat buvo vertinami, o 11 buvo pripažinti. Prieš dvejus metus „Premier League“ taip pat nebuvo tokia konkurencinga, kaip šis terminas, taigi Mourinho dviejų taškų rezultatas labiau rodo materialinį tobulėjimą. Kaip dvasia viduje būna? tris kartus iš eilės – du kartus lygoje, įskaitant pirmąjį sezono derbį, ir Mourinho kritikavo jo žaidėjus. Henrikh Mkhitaryan, Jesse Lingard, Luke Shaw, Daley Blind ir Eric Bailly buvo pažymėti.Be „Mkhitaryan“, visi tikėtini starteriai pirmajame „XI“ vadybininke, todėl jis nenurodė minkštų tikslų. Nepaisant to, ar priimant neigiamą viešąjį diskursą iš vadybininko yra dalis elito futbolininko, Mourinho judėjimas negrįžo, nes Jungtinė Karalystė sugrįžo, kad laimėtų tris rungtynes ​​iš eilės ir dabar yra nugalėtos keturiuose. United Read moreKur mes esame su Wayne Rooney?

Kai kuriems (nors ir ne visoms) Jungtinėms rėmėjams, 30 metų vyras yra daugiametis skausmas šone, žmogus nukrito Sir Alex Ferguson paskutinį sezoną ir kas tada turėjo palikti klubą. Tai buvo daugiau nei prieš trejus metus. „Van Gaal“ palikdavo jį vieną kartą už 2-0 pralaimėjimą „Stoke“ paskutinę bokso dieną, tačiau jį iš karto atkurdavo, norėdamas išvykti į „Chelsea“.„Mourinho“ dabar išskyrė Rooney iš paskutinių dviejų lygos rungtynių, o „Leicester“ ir „Stoke“ pasirodymai buvo geresni nei anksčiau. Tai gali padaryti tik vadybininką populiarų tarp daugelio „Rooney naysayers“, esančių „Old Trafford“ ištikimose.Kaip daromi nauji atvykėjai?

Ericas Bailly ir Zlatan Ibrahimovic yra aiškios sėkmės. Pirmasis buvo sklandžiai įsitraukęs į Mourinho gynybą centrinėje pusėje ir galėjo užbaigti sezoną kaip vasaros lango atradimą.

Yra netgi palyginimas su vienu iš paskutinių geriausių United pozicijų. „Nemanja [Vidic] buvo vienas iš tų gynėjų, kurie buvo labai agresyvūs, labai dominuojantys ir nesiėmė jokių nesąmonių“, – sakė Chrisas Smallingas. „Ericas taip pat veikia. Jis gali eiti per kovą ir rizikuoja.Čia galite pamatyti panašumus ir tikiuosi, kad Ericas turės daug gerų metų. “

Ibrahimovicas, kuris pirmadienį įėjo 35-ąja, septyniuose lygos žaidimuose turi keturis tikslus, yra toks pat alkanas kaip ir kada nors ir parodo, kas atrodo visiškai užpuolikas. Prieš Stoke, švedai pasiūlė žaibas ir sukimus, nukrito giliai, kad galėtų megzti, ir buvo įprasta de facto kapitono režimu.

Mkhitaryan ir Paul Pogba, skirtingai, buvo mažiau sėkmingi. Atrodo keista, kad Mourinho neranda pradinės prieplaukos armėnams, nes jis yra metų Bundesliga žaidėjas ir turi greitą, kūrybingą žaidimą, kurį nori valdytojas. Tuo tarpu Pogba yra pradinėje pusėje ir palaipsniui pradeda nustebinti. Bet jis sukėlė vėlyvą galimybę nugalėti nugalėtoją prieš Stoką tarp kitų baisių praleidimų.Tačiau tai nebūtų nustebinti, jei Pogba taptų dominuojančiu Jungtiniu žaidėju.

Rate this post