Freizers un Vilsons palīdz dominējošajam Bornmutam atvieglot Kārdifas pagātni

Neils Vorenoks šo sezonu dēvēja par līkumaino pārsteigumu mistērijas tūri, taču divi mācību grāmatas mērķi pierādīja atšķirību, jo Bornmuta mazināja Kārdifasitijas atgriešanos Premjerlīgā. Raiens Freizers un Callums Vilsons, kuriem bija ietaupīts pirmā puslaika sods, devās mājās, lai reģistrētu savu pirmo atklāšanas dienas uzvaru kopš 2015. gada, bet Kārdifai tas atgādināja par šī uzdevuma lielumu.

Vornoks sacīja, ka viņa komanda joprojām paaugstina sevi pēc paaugstināšanas. Kā jūtams naivums un nekaunība uzbrukumā, kā bija baidījies Kārdifas menedžeris, galu galā atgriezās, lai viņus iekodtu. “Es domāju, ka viņi ir nedaudz klīniski nekā mēs, bet Betclic bonus kopumā man par to bija jāpriecājas,” sacīja Vornoks. “Es domāju, ka mums gāja labi līdz beigām, un esmu sarūgtināts, ka viena vai divas lietas mums nepatika.Spēles sākumā viens vai divi bija patiesi nervozi, bet, spēlei ritot, mēs domājām: “Asiņainā elle, mums nav no kā īsti jābaidās.” Nedaudz klīnisks, mazliet kvalitatīvāks noteiktos apgabalos, un es domāju, ka mēs būtu varējuši tos pārbaudīt daudz vairāk. Bet pie tā tiešām ir jāstrādā. ”Huddersfield pret Chelsea, Fulham v Palace un vēl: sestdienas pulkstenis – kā tas notika Lasīt vairāk

Viņi var atkal apvienoties vienā divīzijā, taču šīs komandas ir atšķirīgas viņu Premjerlīgas odiseju posmi.Šī ir Bornmutas ceturtā pēc kārtas sezona pēc kārtas un pēdējā reize, kad Kārdifa uzvarēja šo armatūru līgas spēlē, 2002. gadā Edijs Hovijs un viņa menedžera palīgs Džeisons Tindals bija aizsardzības centrā.

Šovasar Vornoks tika izpūsts no ūdens, lai sasniegtu savu galveno mērķi Džefersonu Lermu, kurš pievienojās Bornmutā, lai iegūtu kluba rekordus 25 miljonu sterliņu mārciņu apmērā, un Kārdifa tērēja nedaudz vairāk par sešām jaunām sejām.Harijs Arters, kurš ieradās termiņa dienā no Bornmutas, nebija piemērots, lai spēlētu pret savu vecāku klubu, un Vornoks, kurš apostas Sportingbet negribīgi šūpojās ar laivu, nodeva tikai burzmainajam Bobijam Reidam savu loku no malas.

Howe , iestrēdzis tajā pašā komandā, kura pagājušajā nedēļas nogalē uzbudināja Marseļu, ļaujot Deividam Bruksam dejot, debitējot Velsas menedžera Raiena Gigsa priekšā.

Kad Bornmuta nokļuva viņu solī, viņus bija grūti apturēt. Vilsons bambolēja Solu Bambu, pirms viņš iegrūda iekšā un plaši izšāva, un pēc tam Džošua Kings iespieda Džo Bennettu, lai palielinātu pārsvaru. Kārdifa tomēr neņēma vērā brīdinājumus; Vilsons saskārās ar Bruno Manga, pirms bīdīja bumbu pāri Freizēram, kurš ieradās vēlu, lai to nogādātu mājās. Vilki, Fulhams un Kārdifa: visu laiku vislabāk sagatavotais reklamēto klubu trio?Lasīt vairāk

Cik Bornmuta zondēja sekundes meklējumos, ja viņiem būtu uzplaukums no 12 jardiem, tas būtu bijis bargi. Vilsons ieguva vieglu sodu, metot pēc sukas ar Manga labo bagāžnieku, bet Kārdifas vārtsargs Neils Eteridžs devās pareizajā virzienā, nirdams zemu pa kreisi, lai uzturētu apmeklētāju kontaktus. Tā bija kārtīga taisnīguma deva Kārdifai, taču Vorenokam bija jāatrod veids, kā savainot citādi neizteiksmīgo Bornmutas aizmugurējo līniju, kad tā ilgi pēc stundas atzīmes nebija reģistrējusi šāvienu uz mērķi.

Viņš izsauca Džošu Mērfiju. un Danny Ward no sola, un bijušais nekavējoties bija saimnieki uz virvēm.Junior Hoilett devās bīstamā stūrī, Mērfijam ieķerot bumbu Bet 365 vārtos un, kad Kārdifas kapteinis Šons Morisons ievilkās, Bornmutas vārtsargs Asmirs Begovičs iejaucās, lai droši iespiestu bumbu. Tā pati Kārdifas recepte sagādāja vairāk problēmu brīžos vēlāk, kad Hoilets pagriezās dziļā stūrī un Morissons pamāja pa vārtiem. Fails: reģistrējieties un saņemiet mūsu ikdienas futbola e-pastu.

Kārdifa nekad nav iekļuvusi un varētu Uzskati sevi par neveiksmīgu, kad Hoilets pievilināja savu ceļu garām Danam Goslingam, vēlāk neveicot pārkāpumu. Arī Reids tika nežēlīgi uzvilkts, lai izaicinātu Freizeru.Bet tāpat kā ceturtā amatpersona bija norādījusi piecas minūtes pārtraukuma laika, Saimons Francisks apsteidza Vilsonu, lai pārvietotos mājās un apzīmogotu gandrīz nevainojamo sākumu.

Kārdifai tas izrādījās sods par Premjerlīgas atgriešanos mājās. “Šī līga ir tik smaga, tik nepiedodama,” sacīja Hovejs. “Bet par viņiem ir notikušas unikālas lietas, spēles veids, pie kā viņi pieturas, lielisks komandas gars un ļoti pieredzējis menedžeris. Viņiem ir ļoti daudz kas, un es pēc pirmās spēles nevienu nenorakstīšu. ”

Rate this post