Energybet bonus

Energybet yra žinomas labai mažai žaidėjų, nes jis pasirodė palyginti neseniai ir nėra pernelyg reklamuojamas Rusijos rinkoje. Šis burtininkas veikia pagal 1997 m. Įsteigtą bendrovę Energybet, kurios akcijomis prekiaujama Londono vertybinių popierių biržoje, kurių kapitalizacija viršija pusę milijardo svarų sterlingų. Pažymėtina, kad internetinėje pramogų rinkoje Europoje ši bendrovė užima vieną iš pirmaujančių pozicijų, visų pirma dėl savo pokerio.

Energy Bet naudojasi griežčiausiu gavimo licencija iš Gibraltaro, kuri, be abejo, pasakoja apie jo patikimumą, nes daug lengviau gauti leidimus dirbti iš visų salų jurisdikcijų.

Svetainė turi dviprasmišką išvaizdą dėl specifinės juodos ir oranžinės skalės. Svetainės navigacija beveik nesiskiria nuo kitų lažybų. Pagrindiniame puslapyje jūs gausite prieigą prie visų sporto tarifų, gyvų lažybų, akcijų. Mes galime pasakyti, kad sąsaja yra tinkamai atlikta tinkamai. Pagrindiniame puslapyje rasite taisykles, akcijas, galimas mokėjimo sistemas pirmojo indėlio įgyvendinimui. Galite pasakyti, kad šiame puslapyje yra visa pagrindinė informacija, kuri jau yra gana gera.

Energybet BONUS 100% NAUJUI PLAYERIAMS »

Pagalbos skyriuje rasite pradedantiesiems skirtą vadovą, kuriame galite sužinoti, kaip atlikti pirmąjį indėlį, kaip pateikti statymą, tačiau, žinoma, šis katalogas nėra rusų kalba. Žinoma, statistikos skyriuje galite rasti visų žinomų sporto šakų rezultatus, nes tai leis greitai rasti jus dominančią informaciją.
Yra galimybė atlikti statymus iš mobiliojo telefono, todėl turite nurodyti savo telefono numerį, kad jūsų numeris būtų registruotas sistemoje. Jums reikės išsiųsti pranešimus iš savo numerio į specialų numerį, nurodytą svetainėje, ir po to galėsite statyti naudodami savo mobilųjį telefoną. Be lažybų sporto renginių metu rasite: lošimo automatų, pokerio, kazino, nardų. Svetainės naudojimo paprastumas tinka pradedantiesiems, kurie atlieka pirmuosius žingsnius knygų sudarymo pasaulyje.

Koeficientai Energybet

Gebėjimas statyti daugybę įvykių su įprastais koeficientais. Energybet skirtas Europos žaidėjams, pagrindinis akcentas yra futbolas, o viskas kitaip, įskaitant golfo, kriketo ir žirgų lenktynes. Pagrindiniai paveikslai pristatomi pilnai. Pagrindinėse futbolo linijų čempionatuose siūlomi įvairūs pasiūlymai, išskyrus standartines sumas ir koeficientus.

Live lažybos

Gyvų lažybų vertinimas sukelia šiek tiek nepatogumų. Viena vertus, gyvų lažybų pasiūla yra gana gera, didelė apimtis su gerais paveikslais, leidžiančia pasirinkti vieną ar kitą citatą, už kurį norite statyti.

Mokėjimai

Norint atidaryti Energybet sąskaitą, leidžiama naudoti kietąsias valiutas – dolerį, eurą, svarą ir kt. Dėl didžiausio patogumo įjunkite dolerį, maksimalus premijos dydis yra euras. Iš tikrųjų papildykite žaidimo piniginę bet kurios žinomos mokėjimo sistemos pagalba.

Minimalus indėlis svetainėje yra 20 USD iš bet kurios patogios mokėjimo sistemos. Min. produkcijos kiekis yra panašus, bet su “Webmoney” galite atsinešti net 10 dolerių, o tai yra labai naudinga pradedantiesiems, kurie tik pradeda savo kelią lažybų pasaulyje. Norėdami atsiimti Energybet pinigus, būtina atlikti asmens tapatybės patvirtinimo procedūrą. Tai galite padaryti siųsdami savo paso kopiją.

Pagalbos tarnyba veikia vidutiniu lygiu. galite kreiptis į palaikymo komandą naudodamiesi tiesioginiu pokalbiu ar specialiu el. laišku, į kurį artimiausiu metu gausite atsakymą. Pagalbos tarnyba galės bendrauti su savimi rusų kalba, kuri jau yra gana gera, nes pats pokalbis nėra rusų kalba.

Išvada

Apskritai Energybet lažybų pasiūla yra tinkamo lygio ir gana tinka rusakalbių žaidėjų. Ji gali konkuruoti su didelėmis Europos biuruose, tai yra puiki premija, skatinant registruotus žaidėjus ir patyrusius žaidėjus.

Energybet bonus
5 (100%) 1 vote