Betfair

betfair logo Sabiedrība Betfair Limited tika dibināta 1999. gadā, bet jau gadu vēlāk tās derību iespējas bija pieejamas arī globālajā tīmeklī. Tieši tas vairāku gadu gaitā atšķīra šo sabiedrību no citiem bukmeikeriem, jo faktiskās derības un likmes derību slēdzēji noteica paši. Tādējādi Betfair kļuva par vienīgo starpnieku, kas saņem no 2 līdz 5% no katra laimesta. Betfair kā lielākā derību birža (kāda tā neapšaubāmi ir) piedāvā daudz fantastisku iespēju pat mazāk pieredzējušiem derību slēdzējiem.

Klientiem jāņem vērā, ka iekļautās spēles un disciplīnas ir atkarīgas no citu spēlētāju piedāvājuma, bet īpašā priekšrocība ir savu individuālo derību slēgšana. No citas puses, pieprasījums daudzu gadu gaitā lika sabiedrībai 2012. gadā atklāt neatkarīgu tradicionālo bukmeikeru biroju. Ar šo soli tika sniegtas jaunas iespējas tiem derību slēdzējiem, kam nav pietiekamas pieredzes vai kas nav pietiekami pieredzējuši slēgt derības biržā. Tāpēc klienti var brīvi izvēlēties arī tradicionālos bukmeikeru pakalpojumus. Ja jums piemīt labas minēšanas spējas, šis fakts ir ievērojama priekšrocība.

Betfair – reģistrācija – bonuss 30 EUR »

Jūs nepārsteigs, ka Betfair derību birža un tradicionālais bukmeikeru birojs piedāvā plašu sporta pakalpojumu klāstu. Jums jāņem vērā, ka zemākas līgas sacensības vai mazāk populāri sporta veidi nozīmē mazāku piedāvājumu skaitu, jo tos veido paši klienti. Šajā kontekstā neviens jūs neattur veidot savu pasākumu. Persona, kas slēdz derības, nosaka likmes un derību summas, piedāvājot tās citiem. Ja cits spēlētājs apstiprina un pieņem jūsu piedāvājumu, galarezultātu nosaka tas spēlētājs, kurš konkrētās derībās gūst finansiālu laimestu.

Kā minēts iepriekš, jums jāņem vērā, ka sabiedrība atrēķinās savu komisiju, tomēr tā nav liela – vien daži procenti. Ik dienu jūsu sporta notikumu sarakstā būs ap 30 opcijām, kas iekļaus futbolu, tenisu, hokeju, rokasbumbu, volejbolu, basketbolu, beisbolu, amerikāņu futbolu, regbiju, Formula 1 sacensības un citus motoru sporta, boksa, austrumu cīņu, bendija, florbola, minifutbola, ūdens polo, šautriņmešanas, snukera, galda tenisa, badmintona, kriketa, šaha, Olimpisko sporta veidu, slēpošanas, tramplīnlēkšanas un distanču slēpošanas, biatlona, kā arī ne sporta veidus. Biržā ir pieejamas līdz pat 250 līgas sacensības.

Ar tehniskā atbalsta dienestu jūs varat sazināties pa e-pastu (support@betfair.com) vai pa tālruni. Līdz ar tīmekļa vietnes versiju latviešu valodā, ir izveidots klientu atbalsta dienests Latvijā. Jāpiezīmē, ka Betfair klientu atbalsta dienesta darbība nav ātrākā, tāpēc atbildi uz saviem rakstveidā iesniegtajiem jautājumiem jūs sagaidīsit tikai pēc vairākām dienām. Tomēr Betfair bukmeikeri sniedz detalizētu informāciju (arī latviešu valodā), tāpēc jūs varat noskaidrot gandrīz visu, kas jūs interesē. Turklāt vietnē YouTube tiek piedāvāta virkne video pamācību, kā arī jums ir iespēja aplūkot Betfair blogu vai forumu.

Betfair 5.00/5 (100.00%) 2 votes