Bet365 Slovensko

Kancelária Bet365 bola založená v roku . Oficiálna webová stránka bookmakera Bet365 sa nachádza na rovnakej adrese a je k dispozícii v dvoch jazykoch – v angličtine a nemčine. Euro meny v zozname najčastejšie používa, navrhol 24 menu, amerických dolárov a britských librách, a tiež môžete otvoriť účet v ruských rubľoch.

Portálový dizajn je vyrobený v príjemnej tmavo šedej farbe s oranžovo-bielymi prvkami. Rozhranie je jednoduché a intuitívne, takže aj keď neexistuje žiadna ruská verzia Bet365 stránky, nebude ťažké pochopiť, kde a čo. Portálový engine je výkonný a funkčný, okamžite načíta webové stránky a má vyššiu bezpečnosť.

Neexistuje žiadna priemerná čiara pre celý rad športov, neexistuje konkrétny smer, napríklad nie je stávka na politiku, kultúru a zábavu. Čo je výhodné – ak veľa športovcov zobrazuje počet stávok pre stávky alebo žiadne číselné dopyty, zobrazí sa počet zápasov vedľa každého názvu športu. Priemerný objem majstrovstiev je najlepšie zastúpený zápas pre európsky futbal, basketbal, tenis a hokej.

Pomery nadpriemerné, najmä v mnohých akcií, ktoré majú rovnaké šance na výhru je nastavená na 1.92-1.92 a 1.93-1.93, väčšina súťažiacich zvyčajne 1,85’t of 1.90 (z oboch strán), oveľa nižšie hodnotenie v prípadoch, keď majiteľ na podobných akciách , atraktívne pre handicapy a súčty. Stávková spoločnosť má priemernú maržu okolo 4%. Niektorí hráči sa domnievajú, že koeficienty Bet365 sú kopírované z dobre známej kancelárie spoločnosti Pinnaclesports, pretože nie je možné s istotou dokázať. Citácie sú stále iné, ale nemožno vyvrátiť, pretože kancelárie často majú rovnaké chyby. Pre jednoduché používanie web podporuje niekoľko formátov koeficientov – desiatkové, zlomkové a americké.
Fanúšikovia, ktorí stávkujú počas zápasu, môžu použiť príslušnú sekciu, kde vždy nájdeš dostatok živej stávky, ale iba v najobľúbenejších športoch. Listy majú toľko listov na maľovanie, koeficienty sú priemerné, prematç je o niečo nižšia ako línia, ale sú dobré ponuky, najmä v horných zápaloch.

Medzi obmedzeniami je možné poznamenať, že on-line zápasy nie sú k dispozícii na internete a nie sú k dispozícii žiadne grafické dokumenty, ktoré by poskytovali informácie o dôležitých bodoch súčasných hier. Stávky sú zvyčajne oneskorené až na 20-30 sekúnd, ale bez meškania sa oneskoria. Spracovanie sadzieb spravidla trvá 10-15 minút.

Pre nových zákazníkov ponúka Bet365 100% bonus do 50 €, pretože musíte použiť bonusový kód pre prvý vklad (od 10 €). Bonus sa automaticky pripíše do 24 hodín. Aby bolo možné získať bonus, 21 dní po prijatí bonusu musí byť výška vkladu a akruálneho bonusu označená aspoň 12-krát pre rôzne aktivity v sadzbe 1,80.

Okrem hlavného bonusu na rozbeh je pre mobilných a telefónov, ktoré získavajú noví i starí zákazníci, mobilný bonus € 15, Bol to prvýkrát, čo v každom športovom podujatí zarobil na 1.80 stávku na svojom mobilnom zariadení.

Minimálna stávka € 1 d (ekvivalent meny účtu) a maximálna stávka sa líši od typu športové závisí na popularite typov udalostí a stávok. V predvolenom nastavení Bet365 vysoká, napríklad v hornej non-match, maximálna stávky v rozmedzí od $ 50 na $ 900 Euroligy basketbalovej limity od roku 1400 do 2000 dolárov a NBA $ 1.000 do 9.000 stávky, futbal môže byť rovnaké maximá sú oveľa vyššie.

Priateľská zákaznícka podpora Bet365 funguje 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Ak chcete hovoriť pomocou kalibru, môžete použiť e-mail s iba dvomi komunikačnými možnosťami a rýchlejší online chat. Spoločnosť nemá číslo telefónnej linky.

zdroj: Bet365 bonus ( alternativny link )

Rate this post