Arsène Wenger aicina Arsenālu izstumt čempionu līgas spēlētāju

Tas nenodrošinās pat to, ka Manchester City uzvarēs čempionu līgā un Liverpūles Europa līgā – un abi spēlēs ārpus Premjerlīgas četrpadsmitā. Tad ceturtā vieta būtu pietiekami laba tikai Eiropas līgai.

Veneris atzīmēja, ka 24-komandu Eiropas čempionāts nebeidzas līdz 10. jūlijam, un viņam būtu jāuztraucas par to, ka Čempionu līgas sākuma sākums Nākamajā sezonā būs spēlētāji, no kuriem daudzi ir Eiropas starptautiski.

“Četri četri nav Čempionu līga,” sacīja Vensers. “Trīs, jā. Tāpēc ir svarīgi [pabeigt trešo]. Mēs vēlamies spēlēt pret top komandām, un mēs vēlamies būt Čempionu līgā. Ja jums ir liels vasaras turnīrs, piemēram, eiro, tagad tas ir kā Pasaules kauss, jo tas sākas 10. jūnijā un beidzas 10. jūlijā.Eiropas čempionāts turpinās, kad sākas čempionu līgas kvalifikācijas.

“Jūs varat spēlēt komandas kvalifikācijas sacensībās, kas ir čempionu vidū, jo tās jau ir sākušās jau jūnijā. Bet mums mēs nezinām, kur mēs beidzamies. Mēs neesam garantēti četrpadsmit, un mums ir jācīnās par to. Mans United ir aiz mums, un viņi arī cīnīsies par to. Mums ir grūti spēles, un viņi to arī dara. “

Vengers, kas nekad nav beidzis spēli ārpus četriem četriem Anglijā, svētdien pavada savu komandu Sunderlandā, kurš apdraud zemnieku spēkus. “Tas būs kauja,” viņš teica. “Sunderland ir atradusi stabilitāti un Sam Allardyce ir liela pieredze.Kopumā Allardyce ir atradis labu līdzsvaru. “

Wenger izteica pārsteigumu, ka Mesutas Özils PFP sezonas komandai tika ignorēts, neskatoties uz to, ka pussargs ir izvirzījis savus vienaudžus sezonas balvas spēlētājam ; tur kaut kur kaut kur ir pretruna.

Rate this post