Advokāts Warwickshire kā Keith Barker atstāj Lancashire apdraudējumu

Pēc pieciem gadalaikiem, kad tiek izvilkta apgabala vatēšanas kombinācija, Keita Barkera statuss kā Warwickshire iemīļotais ir neapstrīdams, un otrajā dienā pret Lancashire Edgbastonā jaunākā demonstrācija par kreiso armieru prasmi ar Dukes balli nozīmē, ka tas ir Tagad apmeklētāji, nevis saimnieki, kas skatās uz lejupslīdes nūju.

Pirmajā dienā pēc tam, kad tika nobloķēts 219, pirmajā dienā Warwickshire trešais dibens izskatījās visvairāk apdraudētā Hampshire’s dominējošo stāvokli Durham, tikai Barker ir četri 30 gadus veci Lankašīras štatā 152. gadā.Atvērto durvju komanda Ian Westwood un Alex Mellor pēc tam sasniedza 12 bez zaudējumiem un vadīja 79 vada, kad slikts gaismas un lietus beidzās tiesvedība plkst.3545. Durhamas Ben Stokes rādītāji pusgadsimtu, bet Hampshire paliek apgalvojumos Lasīt vairāk

Barkers, kas šobrīd sēž uz 59 vārtiem, kas ir bijusi viņa visnoderīgākā kampaņa līdz šim, ir Lankašīra zēns, kurš pirmo reizi uzzināja savu tirdzniecību Enfīldas kriketa klubā Accringtonā.Ka viņš ir atstājis savu dzimteni, domājot par ātru atgriešanos divās divās daļās, tas nozīmē ļoti maz 29 gadus veco, taču, neraugoties uz biezu Mančuniešu akcentu, tas ir ļoti lācis.

“Tas ir mums vai viņiem, tā drīzāk viņiem nekā mums, “Barker teica pēc tuvuma. “Situācija, kurā mēs esam līgā un kā norisināsies Hempšīrā, mēs zinām, ka mums ir jāuzvar šajā spēlē.

” Tas bija ļoti svarīgi, lai mēs to izdarītu pēc iespējas labāk.Bet puse no darba tiek paveikta tūlīt, mums atkal ir jāturpina atkārtot ar nūju un bumbu. “

Tas bija divi citi Warwickshire titulu uzvarētāju 2012. gada uzbrukumi, kas viss mainījās vispirms , ar Lankašīras cerībām, ka vienreiz un garlaicīgi valkāja lielu – viņu optimistiskā tērzēšana pēc pirmās dienas – notika ar augstākā pasūtījuma sabrukumu, kurā četriem vārtiem nokritās 35 bumbas četriem braucieniem.

Pilns un taisns atkal bija veids, kā iet uz šī grūts virsma, ar Rikki Clarke, kurš Haseebam Hameedam bija devis dzīvi vienā iepriekšējā vakarā ar vienkāršu pilienu uz slīdēšanas, nodrošinot sākotnējo griezumu, kad Bangladešai piestiprinātais nazis šķērsoja bumbu uz kāju un bija iesprūdis lbw par 17 19th over.Dom Bess nolādēt no Nots, jo viņš turpina darīt savu vārdu pie Somerset Lasīt vairāk

Pēc tam Chris Wright sekoja līdz, likvidējot Rob Jones un Karl Brown secīgi pārklājās – gan līdzīgi, gan priekšā – pirms Barkera, kurš tika ieviests Cl Arke tūlīt pēc Hameed atlaišanas, teased nozvejotas aiz Luke Proctor ar outswinger atstāt apmeklētāju drupas uz 39 uz četriem.

Uzliesmojums notika pusdienlaiks, kad pretuzbrukšanas stends 40 starp Steven Crofts un Liam Livingstons beidzās ar Barkeru, kurš turēja zemo pievilcību pie pēdējā pie midwicket.Tas lika apmainīties ar vārdiem, jo ​​spēlētāji devās pie vārtu 79 uz pieciem, bet Barker pēc tam, kad viņa centieni bija tīri, palika nemierīgi.

Croft un Jordānija Clark rallied stundu pēc pusdienām partnerībā ar 55 – bijušais top-punktu skaits ar 45 – palielināt cerības par kopējo tuvojas vismaz paritātes. Bet, kad Barker uzkāpa Lankašīras kapteini no ap vārtiem, tas radīja vēl vienu paniku, kas bija skārusi sarkano rožu spēlēšanu, kurš zaudēja savus pēdējos piecus vārtus tikai 18 braucienos.

Jeetan Patel, valsts vadošā kabīne -taker, pacēla divus par 52 ar Barker pabeigt darbu, graujot celmi gan Clark, Yorked 34 un Nr 10 Kyle Jarvis.Lankašīra, iespējams, atzinīgi novērtēja slikto gaismu un lietus, kas tika izdzēsts no kopējās galīgās sesijas, bet ar atlikušajām divām dienām un prognozēm, kas nav termināls, viņiem viss ir jādara no šejienes.

Rate this post