Prečo rozhnevaní kričania mužov sú blednou silou na dotykových líniách našich detí

“Odpusťte sa späť za kurva Respect Bariéra!”: to, čo ponúkne tréner tímu pod 11 rokov, je najlepšie a skutočne len potvrdenie existencie Respect Barrier, ktorú som počul počas posledného pár rokov sledovania mojich synov hrať juniorský futbal, svet, ktorý sa zdá ako veľmi dobre známy a hlboko zmenil, pretože moje vlastné dni hrať v rovnakej juh Londýn ligy.Liverpool Jeffrey Humble hrať polia ukazujú výhody grassroots hry

Ako nikdy predtým sa v juniorskom futbale deje len dve veci: tréneri a rodičia. V skutočnosti to nie je spravodlivé. Obrovská väčšina trénerov je skutočne inšpirujúca, ticho hrdinovia, ktorí robia skvelo vynikajúcu prácu, ktorá vedie celý tento stávková kancelária Unibet nádherný obchod.Ale ako hrniec lepidla naliaty do prác jeden z nich má tendenciu sa držať všetkého, aby vyvolal nejaký druh úľovej mysli idiocie v okolí okolo nich. Najmä hlavný darebák a bogeyman parku futbal je stále veľmi s nami. Vieš, o čom hovorím. Bad Angry Shouting Football Man, jeden z anglických hier je skvelý toxický archetyp. Je stále vonku. Teraz príde teraz. Profesionálne vystriedaný, temný, spamovaný, s mimoriadne skúmaným a presvedčivým “manažérskym” rozsahom gest, skorým náznakom úplne zaokrúhlenej fantasy života, ktorá je určená na to, aby sa zaviedla vo výkrikoch a kričiach a vírivých gestách nespravodlivosti. / p>

Na tvári je tu príbeh zostáva skoro rovnaký.Najnovšia štúdia FA z krajských združení odhalila v 7 mesiacoch 3 731 prípadov zneužitia dospelých pri menej ako 18 zápasoch. A zatiaľ čo juniorský futbal je menej divoký ako v 80-tych rokoch – keď sa tati v skutočnosti bojovali v parkovisku, keď tam bola strana ihriska ako hráč, ktorý by ste zostali preč z úplnej hrôzy: ten rozmazaný tvár , jabbing lakťov, surové dospelé zúrivosť – tam je stále skutočná blbosť tam občas.

Je to tak známy príbeh, že to samo o sebe stáva trochu klišé, bežná poznámka v obvyklom prekonanie všetkých vecí s anglickým futbalom. A napriek tomu sa pozrite trochu bližšie a štrukturálne, toto je teraz veľmi odlišné miesto. Hlavnou zmenou je pocit odpojenia.Pred dvadsiatimi rokmi Bad Angry Shouting Football Man, za všetky jeho chyby a šialenstvo a očakávané frustrácie, má aspoň nejaké čo do činenia so širším športovým svetom. Niet divu, že nemôžeme hrať futbal, povedali ľudia. Pozrite sa na Bad Angry Shouting Football Man tam, kde vystrašujete všetkých a ponúknete strašné rady v dojemnom veku. Keď sa vyskytli príčiny, prečo Anglicko nedosahovalo, tam bol hore Nahnevaný kričiak futbalového muža. Bol to hráč.

Teraz nie je. Zlý rozhnevaný Futbal Muž nehovorí nič iným ako ničenie víkendu niekoľkých ľudí. Bol nezkreslený, odcudzený, zbavený práv. Čo sa deje v parku futbalu, je v podstate irelevantné pre najvyššie úrovne profesionálnej hry v čase, keď akadémie berú najlepšie deti od šiestich rokov, potom opäť vo veku osem a deväť rokov.Pre vyvolených sa Bet365 športové stávky dotýkajú čokoľvek mimo kontrolovaného prostredia – parkujú futbal, “zlé návyky”, zlé kričania mužov – postupne sa postupne znižujú, keď sa pohybujú vo vekových skupinách, do tej miery, že to najlepšie je často zakázané aj pri hraní školského futbalu.

V dôsledku toho v súčasnosti existujú v súčasnosti dve futbalové formy v Anglicku. Profesionálna hra, ktorá roztiahne nehty priamo do najmenších vekových skupín. A zvyšok, civilisti, tí, čo zostali v neporiadku rozpadajúcej sa mestskej infraštruktúry. Predtým tu bolo aspoň zmysel väčšej číhanej nadstavby. Najlepší hráči vášho veku sú v najlepších tímoch vášho veku. Pokúšať sa o skúšky s miestnymi klubmi, ktoré boli “zistené” mimo modrej, bol stále vzdialený prísľub aj ako teenager.Bad Angry Shouting Futbalový muž aspoň kričal na deti, ktoré mali ešte jednu malú šancu byť futbalistami jeden deň.

Veľa anglických hráčov stále nesie známku toho. Pozrite sa na Jamieho Vardyho, futbalistu, ktorý bol veľmi jasne veľmi kričal, pevný, aby bežal a hádal a víril okolo človeka prenasledovaného rojou včiel. Skúste to na správnej úrovni v týchto dňoch a vy budete zdvihnutý do podpazuší a ukážete dvere. Svedčí napríklad príbeh martiničky Arsenalu Ainsley Naitland-Nilesovej, ktorá sa podarilo vylúčiť z klubového tréningového ihriska za to, že sa oddávalo do nejakej celkom bežnej, štandardnej Bad Angry Shouting Touchline rodičovskej práce, zatiaľ čo sleduje – gulp – Arsenal’s Under -21 tím.

Čo ďalej potom pre Angry Shouting Football Man?Tam je takmer nejaký smútok, tieto zdrvujúce staré pamiatky, posledná redukcia niečoho starého a hlbokého a strašne jedovatého, stále kričali na seba od svojich ustupujúcich púštnych ostrovov, zabudnutých darebákov zabudnutej vojny.

A naozaj, Bad Angry Shouting Football Man je odsúdený aj z iných dôvodov. Sú tu ďalšie sily. Napríklad stredné triedy. Rešpektovať bariéry. Ľudia, ktorí nemajú radi, aby boli kričať. Politická správnosť (pravidelná a zbláznená). Rovnako ako profesionálna hra, grassroots futbal je obdarovaný bit by bit. Čoraz viac tí, čo si môžu hrať, sú tí, ktorí si to môžu dovoliť, tí, ktorí môžu cestovať, tí, ktorí sa môžu usporiadať.V Londýne sa prinajmenšom tieto nákladné, vzácne zariadenia obnovujú, očisťujú, vytvárajú iný súbor hodnôt. Tak ďaleko od toho sa zdá byť bezpečné povedať, že tu nebude ďalšia generácia Bad Angry Shouting Futbal muži. Toto je umierajúca linka. Rovnako ako parky a pozemky sú tlačené tenké, ceny vzrástli, brány boli stále viac nedostupné, takže títo smutní, hlupáci starí psi so svojou hlbokou zlosťou, ich výkriky NO! a REF! a CALLUM NO GET UP SON CALLUM NO! tiež zmizne. Pozrite sa dôkladne a už sa začína blednúť, každý týždeň o niečo transparentnejší a strašidelnejší, prenasledovanie, prisahanie, skákanie a ďalšia expanzia: mávanie rozlúčkou, dobré zbrane, rozlúčka. Tento článok bol zmenený 27. novembra 2015 na opravu pravopisnej chyby.

Rate this post