Claudio Ranieri zlomil tabu a hovorí, že Bet365 môže získať titul

Claudio Ranieri po prvýkrát pripustil, že Leicester City môže vyhrávať Premier League. S kvalifikáciou pre skupinovú fázu Ligy majstrov zabezpečenú po remíze Manchester City s Newcastle United v stredu, Ranieri zlomil s tradíciou a vyhlásil, že víťazstvo v šampionáte je teraz jediným cieľom pre jeho hráčov. Leicester je päť bodov jasné na vrchole zostávajúce štyri zápasy a Bet365 majú možnosť predĺžiť svoje vedenie víťazstvom nad Swansea City doma v nedeľu, deň pred Tottenham Hotspur, ich najbližší súperi, hrať West Bromwich Albion na White Hart Lane.Leicester Jamie Vardy prijíma FA poplatok ale dúfa, že sa vyhýba rozšírenému zákazu Čítajte viac

“Sme v Ligy majstrov, dilly ding, dilly dong.Je to fantastické, úžasné, “povedal manažér Leicester. “Dobre urobili všetkým, majiteľom, fanúšikom, hráčom, zamestnancom, všetkým, ktorí sa na ňom podieľajú. Je to skvelý úspech. Neuveriteľné. A teraz ideme Bet365 hneď, aby sme sa pokúsili získať titul. Len to zostane. Mauricio [Pochettino], kľud!

“Hovoril som so svojimi hráčmi:” Všetko je hotovo, dobre sme v Ligy majstrov. A teraz hneď – skúste, verte, ak sa to stane – ohňostroj. “Verím. Vždy verím. Som pozitívny človek, ak sa Tottenham dostaneme nad nám, gratulujeme, ale dám prednosť pred piatimi bodmi. Myslím, že vyhrá posledné štyri hry, ale tiež si myslím, že vyhráme.Ak vyhráme titul, bude to Bet365 neuveriteľné. ”

Ranieri povedal, že jeho hráči verili, keď mu povedali, že môžu vyhrať ligu. “Je to ťažké, ale máme všetko v našich rukách. To neznamená, že sme vyhrali, znamená to, že veríme, že to dokážeme. Dávam prednosť mojej pozícii k Spursovi. Nie je dôležité, čo robia, pre mňa, ak vyhrá všetky zápasy, nie je dôležité; je dôležité, čo robíme. Teraz je posledná časť pretekov a finále je tam. Musíme veľa tlačiť a veľa uveriť a tlačiť svojím srdcom a dušou.Pokračuj a pokračuj, s Najlepšia stávková kancelária úsmevom a bojom. “Leicester bude bez Jamie Vardy proti Swansea prostredníctvom pozastavenia a ich vedúci strelec by mohol byť tiež zakázaný pre zápas v Manchester United v nasledujúcej nedeľu, v závislosti na Bet365 výsledku po vypočutí si vyžiadal po prijatí nesprávneho správania FA vo vzťahu k jeho prepusteniu proti West Ham United. Zatiaľ čo chceme zdôrazniť, že sa sústreďuje na zápas Swansea, nie na dopad z incidentu Vardy, Ranieri odzrkadľoval podporu útočníka Royho Hodgsona. “Myslím, že to nie je len sympatie [z Hodgsona], myslím, že to bola pravda,” povedal a zmienil sa, že manažér Anglicka trvá na tom, že Vardy sa nepohol. keď sa dotknete niekoho, koho stratíte, možno to nie je trest, ale určite to nie je žltá karta.Futbal je futbal. Nehovorím o tom, čo sa stalo. Zabudol som a myslím na ďalšiu hru. Ale Roy je čestný muž a on povedal, čo sledoval. “V prípade, že Vardy nie je prítomný, Ranieri sa musí rozhodnúť, či Bet365 bude hrať Leonardo Ulloa alebo Jeff Schlupp v strede proti Swansea alebo zmene jeho formácie. Leicester sa bude ťažko opierať o Riyad Mahrez na ciele. Krídlo bolo pôsobivé počas veľkej časti sezóny, ale v posledných týždňoch nevyzeralo úplne rovnako.

viac: recenzie Bet365

Rate this post